Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen nagyon sok a 6-7...

21 hetesen nagyon sok a 6-7 kiló plussz?

Figyelt kérdés
169/56-al kezdtem. Igaz, hogy eléggé vékonyka voltam, úgyhogy rámfért pár kiló....És ha jól tudom a vékony kismamák gyakran híznak többet, én azért mégis aggódom! Nem volt hányingerem az elején, hanem farkas étvágyam, aminek köszönhetően már most sikerült ennyit felszednem. Nem akarok diétázni, hogy a baba megkapjon mindent, amire szüksége van....csak aggódom és nem tudom mivel kontrolláljam kicsit! Eddig sem ettem kettő helyett(csak az eddigi napi 1-2 szendvics kajaigény, helyett rendesen eszek), és édességet sem falok, ráadásul csak ásványvizet iszok.....
2008. jan. 24. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni,én is ennyit szedtem fel 21.hét környékén.Én nem eszem többet,mint eddig,sőőt,le kellett mondanom az állandó édességezésről is.Abban a szerencsés helyzetben voltam,h nem nagyon híztam akkor sem,ha megettem napi egy csokit,és megengedtem magamnak hetente 1-2* a sütit,de most mióta baba van,hát a csokifogyasztást hiába korlátoztam le,mégis jobban hízok.:(A védőnő is azt mondta,h ilyen az alkatom,és ennyi még nem baj.
2008. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy az esti (18 óra utáni) evésekkel kell óvatosnak lenni, mert az másnap rögtön meglátszik a mérlegen! Szerintem ha ilyenkorra időzíted a könnyebb kajákat (gyümölcssaláta joghurttal, egy könnyű saláta vagy kőrözött almával stb.), akkor talán egy kicsit kordában lehet tartani a dolgokat. Én 171/58-cal indítottam, most, 20 hetes terhesen vagyok 61 kg. Igyekszem odafigyelni, de napközben eszem annyit, amennyi jól esik.
2008. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!