Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg sok 26 hetesen 12 kg...

Tényleg sok 26 hetesen 12 kg plussz?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint igen. Mit egyek, milyen mozgást végezzek,hogy ne hízzam tovább?
2008. márc. 19. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is 26 hetes vagyok,eddig 6 kiló jött fel.

Mondjuk lőtte nem voltam sovány.:)

2008. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ezek a kilók mennek nekem is az agyamra.Én 19 hetes vagyok 6 kg plusszal, hozzáteszem nem zabálok, nem nasizok, és mégis...sokan írták, hogy heti 1 gyümi nap nem árt a szervezetnek és ha vizesedsz akkor még azon is segít.Ilyesztegetnek, hogy az utolsó 2-3 hónapban megy fel a legtöbb kiló, de igazából én hiába eszek salit húsokkal, meg rozskenyeret reggelire mégis ugrálnak fel.Honnan indultál?Azt mondják aki hastájékon el volt eresztve arra kevesebb kiló megy fel.Én fölösleggel indultam,de mind a popón meg a combomon volt a poci tök lapos volt mindig 172/67 de már igencsak a 73-at súrolom...

2008. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Én a terhességem végére voltam 12 kilóval több.

Attól,hogy terhes vagy ugyanúgy egészséges ételeket kell enni.Hiába kívánsz meg mondjuk egy tortát egyél meg helyette inkább valamilyen gyümölcsöt.Neked és nem utolsó sorban a babának is több tápanyagot tartalmaz.

És tök jó terhestornák is vannak,ha ahol laksz nincs rá mód,akkor kítűnő dvd-k is vannak,amit otthon bármikor csinálhatsz.

2008. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Az én dokim erre háklis, nála a terhesség alatt max 13 kiló a megengedett. Én 29 hetes vagyok, 8,5 kilót híztam idáig. Csak annyit tettem,hogy semmi nasi,üditő meg tészta,helyette

sok gyümi-zöldség. Ja és jobb a teljes kiörlésü kenyér. Húsokat lehet meg tejterméket. Három hete nem hiztam egy dekát se,viszont a babó szépen fejlődik.

2008. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm is ezzel megy az agyamra!!Valószínűleg te is vizesedsz.Remek vízhajtó a sör:)Heti 2-3 üveggel még szabad is.Az úszásról nagy a vita,én a fertőzésveszély miatt inkább lemondtam róla...A mozgás,amit megtehetsz az az,hogy nem lustulsz el,hanem próbálsz aktív életet élni.Lécsőzni lift helyett stb...Amúgy hízni még fogsz,vagyis nem is te hanem a baba,hetente 200g-ot:)Mondogatják a kismamatornát meg ilyenek,hát nem tudom.

Mellesleg megsúgom,hogy semmi baj sincs azzal a 12 kilóval,csak tényleg ne lustulj el!

2008. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én is 26hetes vagyok.A baba szépen fejlődik,minden mérete tökéletes,de én még nem híztam 1 árva kilót sem:(
2008. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én is utálom a kilókat :D én is 26 hetes vagyok és most vagyok 7 kilo plussznál, és nekem is ezt mondta a védőnőm. :( nmem is tudom mit lehetene tenni, jó néha becsúszik egy puding, vagy egy rudi, de kinál nem? Én valahogy mostanában nem kívánom a gyümit :( Szerintem ez totál alkat függő, lehet vizeseesdsz, attól is lehet. Nekem most kezdett el dagadni a kezem máshol nem! Próbálj nagyokat sétálni, nekem is ezt kéne, de mivel kicsi a kabát, kint van a nyakam és fázok kedvem sincs a sétához :(

Boldog babózást! Esetleg jót tesz egy kics turkálás.. a bébiholmik között nekem jót tesz egyből elfeldteti a kilokat mikor meglátom a cuki rugdalózókat. Szerencsére itt van egy olcsó turi. valamelyik nap 15 dbot vettem és 1040 Ft-ot fizettem. :) Ajánlom.. :)

2008. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 hetes vagyok és eddig csak 2 kilót híztam, úgy hogy mindent eszem amit megkívánok. Hozzá kell tennem hogy minden nap amikor tudok Rubint Réka "Légy bombajó kismama!" DVD-re tornázom és csak a második trimesztertől kezdtem el. Azóta nem fáj a derekam és kevesebbet keményedik a hasam is.
2008. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
24 het, 6 kg plussz....no comment...mindenki szokja es fogadja el a kilot..ezek ilyen hetek, honapok:-)
2008. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Nem kárörvendés képpen,de jó, hogy nem vagyok egyedül :) Mindenkinek boldog babavárást!
2008. márc. 20. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!