Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ha 5 hetesen még csak...

Elég ha 5 hetesen még csak magnézumos plussz vitamin pezsgőtablettát iszok (ebben van 200ug folsav) + C vitamin?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 09:42
 1/9 A kérdező kommentje:
még nem voltam dokinál
2008. ápr. 24. 09:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szedj folsav tablettát vagy valamilyen magzatvédő vitamint (Elevit, Gravida).
2008. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobb sztem is a vitamin, abban tuti azokm vannak és akkora dózisban, ami a legmegfelelőbb!
2008. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már terhességem előtt 3 hónappal szedtem az Elevitet. Sztem nyugodtan elkezdheted te is:)
2008. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A terhesség nem betegség miért kezd el mindenki gyógyszert szedni??Mikor már nagyobb a babád, és több vitaminra van szükséged, vagy sokat görcsöl a lábad,és akkor elkezded a magnéziumot, vagy a terhesvitamint bőven elég.Nem kell túlzásokba esni.Én olyan helyen dolgozom ahol olyan gyerekeket ápolunk akik mindenféle gyógyszerek, meg gyógykészítmények miatt lettek "betegek", még magzatként. (pl vastúladagolás).
2008. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is valamelyik vitamin mellett foglalnék állást. De folsavat mindenképp!!! Az főleg az elején fontos! Aztán a vérképed vizelet úgy is mutatja mire van szükséged és mire nincs.

19. hetes kismama

2008. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti hozzászólónak is!!! A vitamin nem gyógyszer és tudomásul kell venni hogy a mai zöldségekben és gyümölcsökben már nincs meg az a vitamin mennnyiség mint régen, még ha saját magam termelem meg akkor sem. Sok az ártalmas környezeti hatás, ami még a húsokra is pl. halak hatással van, így kell pótolni ezeket. És mindenkinek segít eldönteni az orvos, sok mindent megállapíthat a vérkép alapján is. Én is szedek vitamint.
2008. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2008. ápr. 24. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

H arám hallgatsz, akkor Gravidát egyél, mert az Elevitben nincs jód, ami az igegrendszer fejlődéséhez kell, plusz napi egy folsav tablettát ehetsz nyugodtan. Most kell, nem később, mert a 12-ik hétig szinte mindene kifejlődik a babónak!!!A sóból pedig jódozott sót egyetek, az is sokat számít!!

Boldog babavárást!!!

2008. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!