Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen sok a 7 kg plussz?

26 hetesen sok a 7 kg plussz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Próbáld mellőzni a lisztes kajákat (tésztaköret helyett barnarizst egyél), meg a cukrot (barnacukrot helyette). Bár ez alkati dolog is, sőt, lehet, hogy csak vizes vagy. 30 hetesen 5 kg-nál tartok, és "normálisan" eszek... imádom az édességet :-(
2011. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyiről kezdted a terhességet. Kb áltagosnak mondható. Azért próbálj kicsit odafigyelni.

34 hetesen tartok 6,5 kilónál, nem vonok meg semmit de nem is ész nélkül eszem.

Van aki hiába figyel oda, ha vizesedik, akkor is nőnek a kilók.


Nem vészes, úgyhogy ne aggódj a kilók miatt!

2011. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt így látatlanban nehéz megitélni. szerited sok a testalkatodhoz képest?
2011. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok és nem híztam eddig semennyit. ez meg a másik véglet.
2011. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt az ember nem hízik folyamatosan azonos ütemben. Lehet, hogy eddig felszedtél, és most pár hétig majd nem hízol tovább, aztán a végén megint...


Nem értem, miért problémáznak mostanság ennyit a súly miatt. Ha nincs gond a cukorral, akkor a mama ehet, amennyi jól esik.


Egyébként az sem mindegy, mint már írták, hogy 45 vagy 80 kilós voltál, amikor kezdődött a terhesség...


Én mindkét babámmal 18-20 kilót híztam, úgy hogy az első három hónapban még fogytam is, de a gyermekeim egy éves korára mindkétszer kevesebb lettem, mint a kiinduló súlyom volt. Hála Istennek engem nem "izélgettek" ezzel soha.

2011. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem sem izélgetnek, csak én érzem, hogy picit megugrott. 75 voltam eredetileg, fogytam 73-ra és most a legutóbbi mérlegelés óta (4 hét ) 82-re nőttem. Eddig nem volt ilyen nagy ugrás. Sokat is eszek, de igyekszem gyümölcsöt és hasznos dolgokat enni és csak kevesebb édességet. Csak az a baj, hogy nagyon kívánom az édeset :s Valami javaslat esetleg?
2011. jan. 15. 10:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem 73-ról nőttem rögtön 82-re... szépen fokozatosan hiztam vissza, közben volt egy 75 és 78, aztán 82. Az eredetihez összesen 7 kg.
2011. jan. 15. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!