Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen nem túl sok a...

19 hetesen nem túl sok a plussz 8 kg?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
De. Sok. Az egész terhesség alatt indokolt a 8 kg.
2008. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

háát? sok. az egész terhesség alatti súlygyarapodás az indulási súlyod +15-20%-a.

szóval ha pl. 55kg vagy a végére a normális súly kb. a 63-66kg.

2008. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok és 10 kg-t híztam. Sok? Hát persze, hogy sok. De nem tudok mit csinálni! Nem eszek többet, mint előtte! Fogyókúrázni meg most nem fogok! Egyébként meg szinte csk a hasamon látszik, nem vagyok kövér. Sokan szednek fel a terhességük alatt 20-30 kg-t! Majd szoptatáskor lemegy! Sok olyan kismama van, akiről nem is tudják, hogy az, mert már eleve elfért benne egy baba. Meg sok olyan is van, aki előtte vékony volt, és csak egy focilabda méretű hasa lesz a végére kb. 6 kg-os hízással.

Nem vagyunk egyformák!!!

A védőnő vagy az orvos úgy is mondani fogja, hogy ha vissza kell fogni magad!

2008. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En a 3.valsziroval ertek egyet.Ne foglalkozz,h mennyit hizol,persze,ha lehet azert figyelj jobban az etkezesekre,sok gyumi,zoldseg,inkabb barna vagy tejeskiorlesu lisztbol kenyer.

Ne izgulj minden rendben lesz!

21 hetes kismama

2008. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Vki 25 kg is hízok. Ne aggódj! Sok sikert!
2008. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy sok!!!! Minden ember más! Én világ életemben nagyon vékony voltam ,soha nem tudtam hizni 1 dkg sem. Most viszont 30 kg szedtem fel! Igaz annyira nem is látszik. Legalább nem vagyok annyira vékony. Szülés után majd lemegy!! 39 hetes kismama
2008. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem , nem olyan sok mindenki más alkat és másképp regaál a szervezete a terhességre, én is 19 hetes vagyok , most tartok 4 kg-nál, de eddig soha nem voltam hizékony, bármit megehettem.Most sem eszem sokkal többet, maximum egy tányér levessel.

Ne aggódj a súlyodj miatt, majd lemegy.

2008. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is 8 kg-nál tartok, folyamatosan ilyesztegetnek, hogy nagyon el fog velem szaladni a ló.Éppen ezért IGYEKSZEK legalább este 7 után nem enni, és már nem is reggelizek mint régen.Ugye alap a rozskenyér stb de attól még ugráltak rám a kilók.Ja és ha szeded az elevitet akkor ajánlom, hogy hagyd abba, mert segíti beépülni a zsírokat.16.hetemig 6 kg-t híztam akkor abbahagytam mert mondta a védőnő, hogy mivel alapból hízékony tipus vagyok az elevit nekem egy hatalmas nagy csapda.Csak magnézium c vitamin kálcium.És azóta már csak 2 kg-t híztam.Azért nem mindegy nem?

És különben meg ne foglalkozz a kilókkal, tudom könnyű mondai néha engem is elkap a "szégyen2 érzet de miért azt nem tudom.Hiszen nincs szebb egy boldog állapotos nőnél...sztem

24 hetes kismami

2008. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, azért megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal, de megmondom őszintén, hogy általában nagyon éhes vagyok :)és nem mindig elég valami zöldség vagy gyümölcs, bár próbálok odafigyelni.
2008. ápr. 24. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetertek azokkal, akik azt mondjak, hogy mindenkinel mas a sulygyarapodas, sot azt is mondjak, hogy mindenkinel mas utemben is tortenik ez. Valaki az elejen felszed egy csomot (en is), utana lelassul, valaki a vegen raktarozza a kilokat. En az elejen az elso 15 hetben hiztam 8 kilot, most 24 hetes vagyok, es eddig 11 kilonal tartok. En is mindig ehes voltam, ha nem ettem, rosszul voltam. Halgass a szervezeted jelzeseire, ha ehes vagy, egyel, de ugy, hogy csak annyit, amitol mar nem leszel ehes. Etkezesek kozott en gyumolcsot szoktam enni vagy repat ragcsalok, vagy sajtkockakat, csak hogy valami legyen a gyomromban. Ne aggodj a kilok miatt.
2008. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!