Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt hogy kell számolni?...

Ezt hogy kell számolni? Nemértek hozzá de nagyon nagy segitségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Mennyi idöt tévedhet az UH az elejétöl a végéig???És az UH a baba méretéböl vagy az utolso mensitöl számolja a heteket??mert terhes vagyok és nemtudom hogy a volt páromé vagy a jelenlegié és ezért lenne nagyon fontos hogy megmerjem e tartani!!!!!S.O.S
2011. okt. 8. 18:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
De,pont hogy az életedről kértél tanácsot!
2011. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szia

ha tudod pontosan az utolsó mensid napját,akkor a különböző kalkulátorokkal, pl.: [link]

ki tudod számolni,vagy át tudod nézni az időpontokat.Így könnyebben fény derülhet arra,hogy pontosan ki is lehet annak a csöppségnek az apukája.

2011. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mindegyik kalkulátor a középidöt mutatja ami a legjobb lenne mert mensi elött voltam az exel!!!de sztem a jelenlegi páromé és nem az exé!!
2011. okt. 10. 16:25
 24/28 anonim ***** válasza:

a jelenlegi tudja már h terhes vagy?

ha igen örül neki, felmerült-e benne hogy lehet nem tőle van?

2011. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
ez jó :)
2011. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Tudja igen de nem mondtam hogy benne van a pakliba az ex is!!!de sztem az övé mert az exel védekeztem nemhiszem hogy pont mensi elött estem volna teherbe ovszerrel!!!
2011. okt. 11. 07:52
 27/28 anonim ***** válasza:
gatya :S
2011. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!