Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt hogy kell számolni?...

Ezt hogy kell számolni? Nemértek hozzá de nagyon nagy segitségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Mennyi idöt tévedhet az UH az elejétöl a végéig???És az UH a baba méretéböl vagy az utolso mensitöl számolja a heteket??mert terhes vagyok és nemtudom hogy a volt páromé vagy a jelenlegié és ezért lenne nagyon fontos hogy megmerjem e tartani!!!!!S.O.S
2011. okt. 8. 18:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ha normális a ciklusod 28napos, akkor a vérzés elmaradásakor a bébi 2hetes pár napos, te viszont 4hetes pár napos terhes vagy.

Megnézed mikor volt meg utoljára, előkeríted a józan eszed, és pöttyözgesd a naptáradat, mitom jún1én volt meg akkor 12-16peteérés és nézd melyik partner van közelebb ezekhez a dátumokhoz, elég valószínű, hogy azé, a ciki akkor van ha nincs egy nap köztük, akkor érme.

2011. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat és aki NEM a kérdésemre válaszolt annak figyelembe se veszem a válaszát mert nem vagyok kiváncsi a hülye dumájukra meg eleve ne is irjanak ide nem vagyok kiváncsi a véleményükre!!!!ennyi.... mehetnek a ......

Aki meg normálisan válaszolt azt köszönöm szépen és igen a jelenlegi páromnak szeretnék szülni mert vele már 5 éve tart a kapcsolatom csak volt fél év szünet köztünk és kezdtem egy uj kapcsolatba sajnos!!!és védekeztem a volt párommal ovszerrel mert töle nem szerettem volna gyereket és azért feküdtem le ilyen hamar a volt párommal mert ugye nem idegen volt az életembe!!!és megbántam mindent mert vele akarok boldog lenni és ezért kérdeztem meg hogy mennyire pontosak de sztem is az elején elég pontosan visszalehet számolni!!a voltal mensi elött voltam együtt VÉDEKEZVE és utána megis jött és utána középidötöl voltam a párommal!!!és az elsö UH azt is bizonyitja!!!Meg nem hiszem hogy koton melett terhes lehet lenni de ugy voltam vele megkérdezem!!!

HOGYHOGY KEDVES OKOS ÉSZOSZTOK MOST LEHET MAGYARÁZNI MERT AZT SE TUDJÁTOK MIRÖL VAN SZO DE BELEÜTITEK AZ ORROTOKAT INKÁBB NE SZOLALTATOK VOLNA MEG BÖLCSEBBEK LENNÉTEK!!éS IGENIS HA NEM A JELENLEGI PÁROMTOL LENNE ELVETETEM (MEGVÁROM A KÖVETKEZÖ UH) DE EZ MEG MÁR MINDENKINEK SAJÁT DOLGA MIT CSINÁL !!!!!!!!

2011. okt. 9. 16:46
 13/28 anonim ***** válasza:
Nemazért,de ha óvszerrel védekeztél és utána meg is jött,akkor számodra nem egyértelmű,hogy az exedtől nem lehetsz terhes? Akkor minek tetted fel a kérdést???
2011. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Épp azért tettem fel mert ilyenkor bármi megfordul az ember fejébe (kilukad stb...)és az mensi elött volt és a terhességet nem tudtam hogy ténylegesen az utolsotol vagy az Uh adatok mennyire megbizhatok..nemtom érted e mire gondolok...mert 2 hét a dolgok közti táv és nemtudom hogy mennyire megbizhato az Uh ezért kérdeztem nemtudom hogy mennyire megbizhato lehet téved 2 hetet!!!de igy már megnyugodtam
2011. okt. 9. 17:33
 15/28 anonim ***** válasza:
Legalább ne hazudnál! Azért írsz, mert elolvastad azokat a kommenteket is! :)
2011. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Milyen kommenteket okoska??de látom itt nem érdemes kérdezni mert nem is a kérdésre válaszoltok hanem hogy hogy kötekedjetek...de hát pont nem töled vártam a válaszokat hanem értelmesebb emberektök mint akik irtak is a kérdésre!!!hogyhogy kocc...
2011. okt. 10. 08:22
 17/28 A kérdező kommentje:
Másik dolog meg az hogy én nem az életem jöttem ide leirni hanem egy kérdést tettem fel amire sajnos csak pár ember tudott értelmes vélemyényt adni a 3/4e rögtön véleményt alkotott és persze nem a kérdésre válaszolt!!!De köszönöm szépen nekik is a véleményüket és sajnálom hogy ennyi ésszel rendelkeznek amikor van egy kérdés és nem is arra válaszolnak de probálnak okosak lenni meg észt osztani!!pfff....:)
2011. okt. 10. 08:29
 18/28 anonim ***** válasza:
Akkor se vetesd el!Ha +tennéd,az életed pokol lenne ám!Mind1 kitől van! Okoska!
2011. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
miért lenne pokol az élete ha elvetetné?
2011. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Én se értem de már nem vitatkotok nem az életemröl kértem tanácsot!!!!!
2011. okt. 10. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!