Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt hogy kell számolni?...

Ezt hogy kell számolni? Nemértek hozzá de nagyon nagy segitségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Mennyi idöt tévedhet az UH az elejétöl a végéig???És az UH a baba méretéböl vagy az utolso mensitöl számolja a heteket??mert terhes vagyok és nemtudom hogy a volt páromé vagy a jelenlegié és ezért lenne nagyon fontos hogy megmerjem e tartani!!!!!S.O.S
2011. okt. 8. 18:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Na nehogy már ettől függjön a Baba élete! Semmitől se függjön! Igenis szülessen meg!
2011. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem az utolsó menstruációtól számolták, de gondolom mindenkinek így csinálják.
2011. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
jak első, ha nem a jelenlegi párjától van a baba akkor elmondja és a csávó elhagyja, vagy nem mondja meg megszüli és így átveri a csávót
2011. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Ha elég vagány voltál ahhoz, hogy kis különbséggel két pasival kavarj, akkor legyél most is vagány. Szüld meg a gyereket! Tudom, nem ez volt a kérdés, de nem érdekel.
2011. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsó mensi kezdetétől számolja az uh,de a valós kor,amikor fogant kb 2 héttel később van. Nem mindegy kitől van? Nem hiszem,hogy valaha dns vizsgálatot fog kérni valamelyik apajelölt.
2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%

18:11!

Abszolút igaz! Első vagyok! Gyermek mit tehet bármiről is? Mi?

2011. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Az Uh a baba méretéből számol, nem az utolsó menstruációtól! Ez biztos, mivel nekem végig 2 héttel nagyobb méretei voltak a babámnak, mint amennyi a hivatalos kora azaz az utolsó menstruáció dátuma volt!Ha pl. 6 hetes terhes vagy, akkor az azt jelenti, h 6 hete volt az utolsó menstruációd, de a baba vélhetően csak olyan 4 hete foganhatott!

De ilyen esetben, inkább az együttléteitekre próbálj visszaemlékezni, az szerintem többet segít!

2011. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
kerdeztek,miukor volt uccso mensim,az alapjan nov.elejere ki irtak,12 hetes uh-nal atjavitottak okt.ra.engem november elejere irtak ki,aztan atjavitottak okt.23-ra,mert a baba nagyobb volt.talan segitettem:)
2011. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
minél korábban mész uh-ra annál pontosabban megtudják mondani a baba korát! az utolsó menstruációd első napjához adj hozzá 14 napot, valószínűleg az a dátum közelíti meg a legjobban a fogantatás időpontját! azon is gondolkodj el h a jelenlegi pároddal be mered-e vállalni a kisbabát, mert gondolom akkor nem olyan rég óta vagytok együtt egy babához! de én sok szerencsét kívánok!!!
2011. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

jézusom mennyi "okos" ember van itt!

ugyan nem voltam hasonló cipőben, el tudom képzelni h nagyon is nem mindegy a dolog..mert a régi kedvesnek már nem szülnél, az uj meg miért is nevelni fel más gyerekét? és bizony előfordul h még nem zár le az ember egy kapcsolatot mikor belép az uj pasi az ember életébe.....az más kérdés h vigyázni kellett volna nehogy teherbe ess, ez az egyetlen amit esetleg a szemedre lehet vetni, de hát mindenki maga alakitja a dolgait...

lehet lepontozni...:)


no kérdésedre válaszolva: utolsó mensitől számolják!! tehát mikor ténylegesen megfogan a baba, akkor már 2hetes terhes vagy a számolás szerint, igy tudod kikalkulálni h ki az apuka.

2011. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!