Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítségre lenne szükségem,34...

Segítségre lenne szükségem,34 hetes kismama vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

34 hetes terhes vagyok az a próblémám hogy már elég sokat híztam és vizesedtem is.

a kezem teljesen bedagat vele együtt az ujjaim is.

a jegy gyürümet elfelejtettem levenni, most annyira rá szorult hogy semmivel nem tudom leszedni még vazelinnel sem.

Mit tegyek még 6 hét vissza van, ez csak rosszabb lesz, mivel tudám leszedni? vagy levágni

nem csak kellemetlen de látványra sem szép, az ujjamon forog, csak nem jön le, ha hagyom lehet hogy a szülésnél ez gond lenne.

köszönöm a segítségeteket


2009. dec. 8. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vastagon be kell kenni szappannal és "lecsavarni".
2009. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy ékszerészhez!Segíteni fog.
2009. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
úgy értem a gyűrű körül:)
2009. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, nehéz dolog... próbáld hideg víz alá tartani a kézfejed, arra összeszűkülnek az erek és talán kevésbé lesz megduzzadva, utána jöhet a vazelin.

A vizesedésre: igyál nagyon sok folyadékot és sómentes étrend!

Talán ez segít. Sok boldogságot!

9 hetes baba anyukája

2009. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

az a baj, hogy ez nem csak vizesedés híztam is tehát zsir is vagy mi, le kellett volna vennem nem tudom miért voltam ilyen béna :(

az ékszerész le tudja vágni? vagy sebészet?

nem ciki?

sajna hiába tekerem csavarom akár szappannal, krémmel akármivel nem jön le, körülötte mintha egy kis bőrkeményedés is lenne, lehet hogy ettől nem jön le?

2009. dec. 8. 18:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jegelni kicsit az ujjadat! Majd jöhet a szappan. Velem is ez volt és így sikerült!!!
2009. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha bedagad a kezem, mindig a fejem fölé emelem egy ideig, ilyenkor lappad egy kicsit. Meg kellene próbálnod, aztán jöhet a szappanozás.

(30 hetes mami)

2009. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fájni nem fáj?

Mert ha nem akkor maradhat a szülésnél is semmi jelentősége.

2009. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ma már úgysem tehetsz semmit(úgy értem ékszerész stb.), de éjszakára próbáld meg azt, hogy becsavarod a kezed hideg vizes (vagy jeges) törölközőbe és rakd fel valamire úgy, hogy függőlegesen álljon felfelé. Tudom, hogy hülyén hangzik, de nekem így ment le a bokám, amikor a triplájára dagadt. Azóta is úgy alszom, hogy fel van rakva a lábam egy duci párnára (meg lehet szokni, már 17 hete így alszom) és nem dagad. Próbáld meg, hátha reggelre annyira lemegy az ujjadról a duzzanat, hogy le bírod krémmel csavarni a gyűrűt. Ha nem, akkor még mindig elmehetsz ékszerészhez...
2009. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer rászorult a gyűrű, bementem egy ékszerészhez, lejegelte, majd lefagyott az ujjam, tiszta vörös volt, aztán szappannal bekente és lecsavarta, nagyon fájt, de megszabadultam tole:)

Akkor még nem vártam babát, de ez a problémán nem változtat.


Irdd meg h mi lett!!

Am a férjed nem tudja lehuzni, azzal a modszerrel amit irtam, amagmnak nekem se jott!

Sok sikert!



28 hetes km

2009. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!