Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítségre lenne szükségem,34...

Segítségre lenne szükségem,34 hetes kismama vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

34 hetes terhes vagyok az a próblémám hogy már elég sokat híztam és vizesedtem is.

a kezem teljesen bedagat vele együtt az ujjaim is.

a jegy gyürümet elfelejtettem levenni, most annyira rá szorult hogy semmivel nem tudom leszedni még vazelinnel sem.

Mit tegyek még 6 hét vissza van, ez csak rosszabb lesz, mivel tudám leszedni? vagy levágni

nem csak kellemetlen de látványra sem szép, az ujjamon forog, csak nem jön le, ha hagyom lehet hogy a szülésnél ez gond lenne.

köszönöm a segítségeteket


2009. dec. 8. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy melegben vastagabbak az ujjaim, míg hidegben lötyög rajta a gyűrű.


Azt javaslom neked, hogy hűtsd le azt a kezedet, amelyiken a gyűrű van. Pl járj az utcán kesztyű nélkül, vagy tett a kezed fél órára hideg vízbe. Utána próbálkozz, természetesen vazelinnel vagy szappannal, síkosítóval akár. Remélem, sikerrel jársz.

2009. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

hú az biztos fáj amit az ékszerész csinál, valami nem fájdalmas módszer? mivel lehetne levágni?

2009. dec. 8. 19:56
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Te otthon semmiképp ne próbáld meg levágni, még a végén az ujjad bánná. Ha a kórházban útba lesz, ott úgyis levágják. De próbáld meg reggel, mikor felébredsz, gyorsan bekenni szappannal, vagy krémmel és hátha akkor lejön, mert nekem legalábbis reggel nem volt annyira feldagadva.
2009. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kombináld össze az ötleteket: kora reggel tartsd fel, meg hideg víz, és úgy krém, hátha elég kicsi lesz ahhoz az ujjad így, hogy lejöjjön.

Ha nem sikerül, kérdezz meg egy ékszerészt. És ha ő sem tud segíteni, a nőgyógyászodat is megkérdezheted, mit gondol, maradhat-e vagy mit javasol.

2009. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!