Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik? Hogy...

25 hetes kismamik? Hogy álltok a vásárlással? Mitek van már meg?

Figyelt kérdés

Ti nem érzitek néha úgy,hogy fingotok sincs mit kell még megvenni? Én annyira bénának érzem magam!

Most olvastam egy kelengye listát! Hát vannak homályos részek! Honnan tudom,hogy pontosan hány body kell, meg félek,hogy nehogy túl vékonyat vegyek stb. Nem akarok mindenből koppra annyit venni, mert mi van,ha valamiért nem jó! Csak én vagyok ennyire elveszett?

Ami meg van eddig: babaszoba kifestve (dekortapéta a héten kerül rá), bababútor megrendelve, babakocsi. Meg van már egy-két ajándék babaruha!

Ti hogy álltok?


2011. szept. 8. 10:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Énis 25 hetes vagyok, nekünk szinte már mindenünk megvan.

Babakocsi, kiságy, szekrény, meg a rengeteg babaholmi. Ágyneműgarnitúrát rendeltem, az holnap jön meg, a bundazsákkal együtt.

A ruhákkal énis bajba vagyok. Leginkább azzal, hogy miből mennyit vegyek. Nem akarok nagyon sokat se venni, mert olyan hamar kinövi, hogy felét rá se bírom majd adni. Egyelőre ruciból még csak 4 rugink van, bodyból 3db.


Amink hiányzik a listáról:

1db fürdőlepedő, 2-3 db lepedő, ruhácskák,babakád, 6-7 textilpelus és az alapvető tisztasági eszközök (popsikenőcs, tusfürdő ..stb)

Menszi szerint 20-ára vagyok kiírva, uh szerint 12. Akármikor is szülök az a fő hogy karácsonra itthon legyünk :)

2011. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!