Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 Hetes kismamik hogy vagytok...

24 Hetes kismamik hogy vagytok? Hogy álltok a vásárlással?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok és még nem vettem semmit.Most fogok nekiállni.Biztos hűlye babonás vagyok,de féltem előre vásárolni.
2011. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 24+ 4 napos. Én még nem vettem semmit sem. De azért, mert ő nekünk a második gyerekünk lesz s ráadásul ő is kisfiú. Ruhát nem is nagyon kell, csak bodykat akarok újat neki meg pár apróságot (új pelenkázót, fürdetőkádat, cumisüvegeket stb..) az meg még nem késik.

Amúgy jól vagyok, most van a legjobb időszaka a terhességnek. Én félek a végétől, mert az első kisfiammal is a 30-adik hét után nehezen viseltem. :( Ráadásul most még ő is itt van nekem....

2011. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok:)


Vásárlás: sehogy. Kb egy bodyt vettünk, meg egy lepedőt. de az elsőnél ilyenkor még semmit. Most arra várok, hogy hátha szétteszi lábait. :) Mert ha ő is kisfiú, akkor ruhából nem nagyon kell új, csak egy-két napozó, mert az első téli volt.

2011. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Holnap leszek 24hetes,kisfiút várunk megint,így nem nagyon kell vennünk semmit:-)Az első fiam is nyári baba,így szinte megvan mindene,de azért egy kér apróságot biztosan kap a pici.Egy új pelenkázószivacsot,kell még beszerezni,mert a másik tönkrement,kb.ennyi.

Üdv mindenkinek

2011. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!