Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hétben vagy e körül járó...

35. hétben vagy e körül járó kismamik, ki hol tart a pakolással, vásárlással, mosással? És hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 36 heteske vagyok,nálunk már be van rendezve a babaszoba,elvileg minden megvan,a ruhácskák kimosva,az ágyneműt még nem húztam fel,de jövőhétre már az is tervben van.

Mivel elég nagy a súlyom,kicsit már nyűgösködök,várom már,hogy világrajöjjön a kicsikincsem:)

Te hogy vagy?

2009. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Én ma töltöttem be a 35. hetem. Mi is készen vagyunk csak egy-két pipere cucc hiányzik még. Nekem mindenki azt mondja, hogy milyen pici a hasam ahoz képest, hogy nincs sok vissza. De mégis fájdogál a hátam, már sokmindent nem tudok egyszerre csinálni, meg menni se, mert hamar keményedik a hasam és kicsit olyankor fáj. De nagyon várjuk már a picikét.

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. okt. 25. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 30 hetesen mindent megcsináltam, azóta csak pár dolgot vettünk azokat mosom, vasalgatom, dekorálom még a szobáját! De örülök neki, hogy hamar megcsináltam mindent mert én már nagyon fáradt vagyok délutánra, szinte hasznavehetetlen! 36 hetes kismama

2009. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!