Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamik hogy vagytok...

29 hetes kismamik hogy vagytok? Nagy már a pocitok? Van valami kényelmetlenség? Vásárlással hogy álltok? Minden érdekel. Irjatok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
25 hetes kismama vagyok, azért elég távol tőled, de azért írok. Van pocim:) nem is kicsi, nem is nagy. Nagyon jól bírom magam, első terhességem semmi panaszom nem volt. Biciklizem, kerti munkát végzem, dolgozom, főzök takarítok, mint előtte. Ez nem betegség, mindenki ezt mondja, természetesen ügyelek magamra. Vettem már 4 darab rugdalodzot, sokmindent örökölünk, így nem nagyon vásárolok, de van aminek nem tudok ellen állni. Kislányunk lesz Barabás Orsolya. Sok sikert nektek és boldog áldott állapotot.
2011. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En 30 hetes vagyok, sajna egy honapja se a sulyom sem a hasam merete nem nott semmit, remelem nincs gond a babaval, rendesen rugdos, maszkal a hasamban. En askaltam a kertbe, ultetegettem ugy terhesmodjara, lassan, mivel csak 5 kilo plussz van rajtam konnyen mozgok nincs gondom a pocakommal. Mivel masodik baba nagyjabol minden megvan mar, ruhakat is beszereztem (mas szinueket mint elozoleg), ma vettem meg az ujszulott pelust es babatusfurdot,nekem betetet, majd 3-4 het mulva osszepakolok korhazi csomagot. S te hogy vagy?
2011. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Halihó! 28+5 hetes vagyok. Én 49kg-mal kezdtem a terhességet, most vagyok 58. Van pocakom rendesen, most kezdődik a nehezen veszem fel a cipőmet időszak. Kicsi légszomj van, egyébként nagyon jól érzem magam a bőrömben. Ami alap,hogy migrénem van, és mostanában többször jelentkezett. Még semmit nem vettünk, pár szatyor használt ruci jött kölcsönbe, és most megyün bútort és babakocsit venni. Aztán jöhet a többi apróság! A hétvégén megyünk 4D-re, nagyon várom, és azt már tudjuk,h kislányunk lesz!!4:))) Jó babavárást mindenkinek!
2011. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Én pont 29 hetes vagyok.Már elég sok mindent megvettünk:Babakocsi,kiságy hordozó,pelenkázó tehát a nagyobb dologokat és pár apróságot is.Mi már nem megyünk 4 d re a 18 héten voltunk utóljára.Nekünk is kislányunk lesz:)Hát igen a nehezen tudom bekötni a cipőmet időszakot mi is most éljük de ezenkivül nincsen semmi panaszon.A hasam már most hatalmas.Kiváncsi leszek mekkora lesz a végére.A aszüléstől már egy kicsit kezdek izgulni:)
2011. ápr. 4. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 28+3 vagyok, második baba, így én már tudom mi vár rám a szülést illetően... :-(

A hasam hatalmas, és elég fárasztó egy 14hónapos kistörpe mellett, mikor az egyik kintről ugrál rajtam, a másik bentről "dübörög". Eddig 9kiló jött fel, ami szerintem átlagos, de erre még biztos jön egy 5. :-) Nekünk nagyjából minden megvan, kisfiú lesz (ő is), teljes az elnyomás. :-)

Amúgy élvezem minden percét, nagyon aktív a kis pocaklakó, és érdekes, hogy így a második terhességnél nem veszem észre annyira, hogy "magatehetetlenebb" vagyok, mert nincs időm ezen gondolkozni egy örökmozgó mellett. Én júni 23-ra vagyok kiírva. Ti?

Mindenkinek kellemes babavárást!!!

2011. ápr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Mi Júli 4re vagyunk kiírva.Babakocsi,hordozó,babahinta,kb 3 táska ruha.ennyi dolgot vettünk eddig,majd a jövőheti bababörzén szeretnénk a nagyját beszerezni.

Sajnos én már 12-13 kg +nál járok,de a doki szerint belefér.Jövőhéten megyünk babamozira,amit már nagyon várunk.:))Kisfiú lesz,már 11 hetesen megmondták.

A Sote I-en szülök majd.Ti?

Panaszaim nincsenek.a hasam szerintem nagyon nagy.:)ahhoz képest a baba nem.(922gr volt 27+2hetesen)

2011. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel 6órási vagyok. Én a Bajcsyban fogok szülni megint. Nekünk a babó is elég nagy, nemcsak a hasam, mert 27hetesen volt másfél kiló. :-) Nekem van egykét eladó dolgom, ha érdekel. :-) Nektek sokat mozog a baba? Nekem le sem áll, nagyon fárasztó...
2011. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!