Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vagyunk késve a vásárlással...

El vagyunk késve a vásárlással? 33hetes vagyok és meg kell jó pár dolgot vennünk a picinek, 8-a körül tervezzük a nagy bevásárlást.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
picinke 8 hónapos decemberbe tervezzük a bevásárlást? Ha esetleg ez áll fent nem vagytok elkésve!
2010. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodj meg, még nem késtetek le semmiről :) Sokan alig vesznek valamit a baba születése előtt... babonából. Az a fontos, hogy mikor hazaviszitek, legyen hová lefektetni (akár egy mózeskosár is jó, főleg az első napokban), legyen ruhája, pelusa,legyen ahol megfürdetheted (egy nagyobb műanyag lavór is megteszi), meg legyen fürdetőszer, popsikrém (azt meg az orvos írja fel), a többi úgyis csak később fog kelleni.
2010. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen tudok írni, csak keresztlányom itt ül az ölemben 8.-a körül" akart lenne.

"és még kell jó pár.." elnézést te biztosan tökéletes vagy, csak kicsit bunkó.

Többieknek köszi a választ, kiságy meg rucik megvannak, babahordozó pelus kell még, ami születés után rögtön szükséges:)

Csak kicsit beparáztam hogy hamarabb megszületne akkor...

2010. nov. 22. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Dehogyis vagy elkésve. Nekem csak minimális dolgaim voltak, Mindent, (kiságy, babakocsi stb) akkor vette meg a férjem és anyu mikor én már a kórházban voltam.
2010. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
ha hamarabb megszületik apuka elszalad gyorsan és megveszi:-)
2010. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes még most bevásárolni, amíg terhes vagy, mert az első időkben gondolom, nem lesz se erőd, se kedved az újszülött picivel ide-oda mászkálni.

Én 28 hetes vagyok, de szinte mindene megvan, nem vagyok babonás, nem akarok szülés után közvetlenül shoppingolni, mikor a pici 24 h-s felügyeletet kíván.

2010. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Attól tartok én is hogy ő fogja megvenni:)

Olyan aranyosan próbálkozik, de eddig amit kértem egy épkézláb dolgot nem hozott:)

Mikor először hozott babarucit megkérdezte hányas legyen, mondtam 56os. És hozott egy puma kiskabátot kb 1,5évesre valót (mert az volt aranyos):)

Valamint januári babánknak 56os napozót:)

De azért imádjuk őt:)

2010. nov. 22. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Minnél előbb menjetek vásárolni, mert így sokkal több pénzetek elmegy a feleslegesen megvett ruhadarabokra, úgy értem, azokra, amik majd anno jól jönnek, csak éppen most nincs itt az idejük.
2010. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elsőt kitörölték, szóval nem az elsőnek szól amit írtam:)
2010. nov. 22. 19:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy elkésve egyáltalán.

Mi még semmit, de szó szerint semmit nem vettünk meg, és csak januárra tervezzük a vásárlást. (Egyrészt egy kis babona, másrészt pedig tuti csomó leárazás lesz, most az ünnepekig meg minden inkább drágul...és nem érezzük, hogy januárban késő lenne.)

Addigra kb 35 hetes leszel, ugye? Egy-két nap alatt simán el lehet intézni, főleg, ha addig is akár neten kinézed, hogy mit-hol, célirányosan elmentek a kinézett pár üzletbe, és kész is. Persze, lehet, hogy többször le kell pihenned kicsit közben, de nem baj az, azt a pár napot rá kell szánni.

Ha meg véletlenül netán beelőzne a Baba, akkor sincs baj, tényleg Apuka elszalad, megveszi, ami nagyon fontos, de ennek nem nagy a valószínűsége, hogy így alakulna.

Ha megvan a vásárlásra a pénz, meg a pár nap, akkor tényleg gördülékenyen le lehet tudni, nyugi. :)

2010. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!