Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babát váró kismamák? Rátok...

3. babát váró kismamák? Rátok is furcsán néznek a környezetetekben élő emberek?

Figyelt kérdés
Mióta látszik a pocimon ,hogy ismét jön a baba azb ismerősök teljesen elképednek rajtunk.Ez engem zavar.Van két fiam és most ha minden igaz jön a kislány.Miért fura másnak ha bevállal valaki 3 gyermeket!
2009. ápr. 16. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En meg csak elso babas vagyok de 4-et szeretnenk.

Mindketten nagy csaladba nottunk fel,ferjemek 4-en voltak mi pedig 9-en.(ilyenkor hiszik azt h ciganyok vagyunk:)))

En mar most mondogatom annak aki kerdezi,hat vannak reakciok rendesen.Mert h azokat etetni kell,iskolaztatni,oltoztetni stb....

De mi 9-en soha sem szenvedtunk semmiben hianyt!

Es igazan szerencsesnek mondhatom magam mert most h felnottunk szamithatunk egymasra.

Es amikor osszejon a nagy-csalad,hu az nagyon szeretem.

En is azt mondom:Eljenek a nagycsaladosok!

Udv;29 hetes

2009. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!Megint az 5.babát váró vagyok!!Olyan jó volt olvasni a soraitokat,annyira jó,hogy vannak még hasonló gondolkodású emberek.Én egyedüli csemete voltam,és sajnos most vesztettem el ÉDESANYÁMAT.aKKOR ESTEM TEHERBE AZ 5. BABÁNKAL.Nincs tesóm,nincsen akivel nosztalgiászhatnék,akivel átvészelhatném ezt a borzasztó időszakot.Szóval számimra minden a több gyermek mellett szólt midig is.Itt irták már,hogy az összetartás,egy családi ebéd,de ha csak a karácsonyt nézzük.Számomra nincsen ennél csodálatosabb!!!Mindenkinek tiszta szivemből kivánom,hogy ez megadassék:-)

És boldog vagyok,hogy vannak még ilyen ÉDESANYÁK!!!!!!

sOK ÖRÖMÖT ÉS BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK MINDEN ANYUNAK ÉS ANYU JELÖLTNEK:-)))

2009. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én első babás vagyok, de gondoltam gratulálok nektek! Nagyon jó azt olvasni, hogy be meritek vállalni a sokadikat is! Ha a mi anyagi helyzetünk nem változik nagyon, akkor mi max csak 2 gyereket tudunk majd bevállalni. Sajnos így állunk. Viszont nem értem azokat, akik furán néznek a nagycsaládosokra. Sokkal több szeretet van egy ilyen családban! Aki megteheti anyagilag és ereje is van én azt mondom vállaljon csak több gyereket! Ők az életünk értelme. Nagyon családcentrikus vagyok és nagyon jó lenne, ha később úgy alakulnának a dolgaink, hogy több babát is bevállalhatunk majd!

Szóval ne is foglalkozzatok azokkal, akik ezt nem értik meg! Ők nem tudják, miről is maradnak le! Minden jót nektek!

33 hetes kismami

2009. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
SziaSZTOK KISMAMÁK!nAGYON KÖSZÖNÖM A válaszotokat!Örülök ,hogy ennyi sok babás anyuka van itt!Tényleg lehetne nyitni egy fórumot.Mindenkinek gratulálok a babákhoz!
2009. ápr. 16. 18:41
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csak támogatásomat szeretném kifejezni a sok csemetés családanyák és -apák felé!:) Mi most várjuk az 1. babánkat, de 4-et tervezünk, bár a párom először max. 3-at akart de aztán nem nagyon kellett noszogatni, hogy meggondolja magát. Remélem semmi nem fog ennek útjába állni.

Valaki írta, hogy az első babát korán vállalókra is furán néznek. Hát ez is igaz nemsokára lesz a 24. születésnapom, és hát sokan furcsállják a döntésünket. Főleg amikor mondjuk, hogy 4-et szeretnénk. Sokan több alkalommal is rákérdeznek, hogy akkor ez most komoly? Pedig jó körülmények közt élünk...

De mindegy, ne velük törődjünk, hanem örüljünk a babáknak!:D

2009. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Első babánkat várjuk most. Én is mindenképp legalább hármat szeretnék, ha összejönne még talán egy negyediket is. Persze ez majd az egészségemtől is függ, én nagyon remélem, hogy rendben lesz minden, és ki tudom hordani őket.
2009. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!