Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babát váró kismamák? Rátok...

3. babát váró kismamák? Rátok is furcsán néznek a környezetetekben élő emberek?

Figyelt kérdés
Mióta látszik a pocimon ,hogy ismét jön a baba azb ismerősök teljesen elképednek rajtunk.Ez engem zavar.Van két fiam és most ha minden igaz jön a kislány.Miért fura másnak ha bevállal valaki 3 gyermeket!
2009. ápr. 16. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert irigyek.gratula nekk, s boldog babavárást, sajnos mai helyzetben tényleg bátorság kell akár egy gyerek bevállalásához is
2009. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen rám is furcsán néznek mikor a két gyerekkel megjelenek valahol nagy pocakkal.Azt mondják hogy a mai világban...stb..stb én próbálok nem foglalkozni velük,mi döntöttünk igy nem is másnak kell hogy elfogadja és felnevelje őket.Próbálj meg ügyet sem vetni rájuk!üdv

28 hetes kismama

2009. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4. gyereket várom és ugyanugy furcsán néznek rám , ezért is probáltam titkolni amig lehetett. Bár a szemembe nem mondtak semmi rosszat , de tudom , hogy a hátam mögött kibeszélnek. Nem érdemes velük foglalkozni ,a sok képmutato korlátozott emberrel !
2009. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!igy igaz,ahogy irod,furcsán néznek rám,de megmondom őszintén nem érdekel.Sokkal rosszabb helyzetben is születtek gyerekek,ha arra várnánk,hogy jó legyen minden,akkor soha nem szülne senki.Nekem van egy 8 éves fiam,egy 3 éves lánykám és most vagyok 6 hetes kismami.Szép napot mindenkinek!
2009. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az 5.babánkat várjuk.Na gondolhatjátok rám,hogy néznek!!!!Engem is zavar nagyon mert azt gondolom,hogy ez a mi dolgunk a férjemmel és nyilván el tudjuk dönteni mi az amit be tudunk vállalni.De elkeseritő az emberek hozzáállása én ezt már végigcsináltam a3. és 4. terhességemmel is.Le nem fogom "tagadni"a már meglévő csemetéimet,igy ha bárki megkérdezi válaszolok,arra,hogy hanyadik babát várom,de a döbbenet ott van az arcokon sajnos!!!!

Ne törődjetek vele a fontos,hogy egészség legyen és boldogság!!!!!!!!!

Boldog és zavartalan baba várást kivánok mindenkinek:14 heteskm.

Éljen a nagycsalád:-)))

2009. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik hogy ennyi nagycsaládos kismama összejött itt hirtelen!folytathatnánk ezt a fórumot!nem?
2009. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

14.23-as az 5.babát váró vagyok.Egyetértek,folytassuk a "fórumot",legalább mi sok gyermekesek tartsunk össze!!Hálistennek van még ilyen a"mai világban" is:-)))

Csak igy tovább Anyukák!!!!

2009. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Gratulálok!Nekem 4 van,de szeretnék mégegyet.Aki ezt meghallja,mindenki abnormálisnak tart.Itt is lepontoztak érte,hogy minek a sok gyerek.Kinek mi köze hozzá.Ha valaki megjegyzést tesz,egyik füleden be a másikon ki!Nem kell magyarázkodni,sok a rosszindulatú,irigy ember!Nagyon sok boldogságot nektek!
2009. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok nektek!! Minden elismerésem.

Én az elsőt várom, de megmondom őszintén, hogy legalább 3-at tervezünk a férjemmel. Ha az egészségem engedi, így is lesz és nem érdekel senki, csak a saját családom!

Számomra az életem legnagyobb értelme a gyerek(ek) lesz(nek).

Én is sok boldogságot kívánok minden nagycsaládosnak! Igyekszem utolérni benneteket!:)

2009. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Gratulálok!

Én csak akkor nézek nagyot, mikor pocaklakó-icipici-pici a gyerekek mérete/kora, amúgy örülök neki ha ilyet is látok. Csak azon agyalok, hogy hogyan éli túl az anyuka a három picikét egyszerre.

Amúgy ne aggódj, ha nagyon fiatal vagy és első babás akkor is holdbélinek néznek.

Örülj a csemetéknek, és sok boldogságot.


Sokan nem értik meg, hogy így is meg lehet oldani mindent, és irigyek is. Ne törődj velük:)

2009. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!