Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be vállalnátok úgy a harmadik...

Be vállalnátok úgy a harmadik gyereket ha tudod hogy el hagy a párod?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az abortuszt és nem is akarom megölni a babám. De szerintem ha megtudja a párom hogy terhes vagyok félek hogy elfog hagyni mert anyósék nem nagyon szeretnék hogy szüljek és a párom nagyon befolyásolható. Ő azért nem szeretne mert nem bírnánk anyagilag. Ti mennyiből vagytok? Mennyi pénz kellene ahoz hogy egy harmadik belehessen válalni?
2011. júl. 21. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha a kérdés az, hogy bevállalnám-e úgy, hogy elhagy a férjem, akkor a válaszom nem. Ha első gyerekről lenne szó, akkor igen, harmadikat nem. (írom ezt úgy, hogy évekig szenvedtünk a babáért, most szerencsére összejött)


Viszont mérlegeld az anyagiakat, beszéljétek meg, hátha tudjátok vállalni. Egyébként pedig védekezzetek (nem kioktatás!!!)

2011. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 17:35-ös.

Leírnád nekem hogyan tudjátok igénybe venni a havi 80 ezret?

Csak azért mert mi is gondolkodunk 3.-on és kíváncsi volnék.Ahhoz hogy ezt az összeget igénybe lehessen venni mennyit kell keresnie a páromnak?És bruttóba vagy nettóba?

2011. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Bár én nem az a válaszoló vagyok, de el tudom mondani, amire kíváncsi vagy. Ahhoz, hogy havonta 80 000 Ft-tal többet kapjatok, egészen pontosan havi bruttó 500 000 Ft-os jövedelem kell. Annak ennyi az SZJA-ja, és mindig csak annyi kedvezményt kapsz, amennyi az SZJA-d. Három gyereknél ez max. nettó 99 000 Ft.

A kérdezőnek pedig azt mondom, én biztos megtartanám, főleg, ha van munkahely. És ma már bárki bármikor elveszítheti azt, ha ettől függene, tényleg nem születnének gyerekek. És tényleg azért nagycsaládosoknak már sok kedvezmény van, nem muszály ahhoz 500 000 Ft-ot keresni.Én megtartanám!

2011. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg lehet hogy nem is úgy fog reagálni amire számítasz. Csak nem hagy el két gyerekkel mert attól fél nem lesz pénz a harmadikra. Kötelessége hogy támogasson titeket hiszen neki is nagyban része van a baba fogantatásában.
2011. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!