Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vállalnátok 34 évesen harmadik...

Vállalnátok 34 évesen harmadik babát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 02:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok híve.

De persze ezt rengetek dolog befolyásolja, ha az egészségi,lelki,anyagi állapototok engedi és úgy érzed szívesen elbabázgatnál és végigcsinálnád a gyermeknevelést akkor miért ne?:)

Nem vagy öreg,sokan az első babájukat szülik ilyen korban :)

2010. júl. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
anyu 37 évesen szülte az öcsémet, az anyósom a férjemet is 37 évesen szülte a nővérem msot 34 éves és még nics meg nekik a második baba, ha akartok akkor igen vállald nagyon jó három gyermekes anyának lenni és nagyon szeretem
2010. júl. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Előre tervezetten nem valószínű. Azonban, ha becsúszna, biztosan megszülném 34 évesen is. De ez csak az én álláspontom.
2010. júl. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én nem,de nem a kor miatt hiszen 34 az még nem kor.én a 3 babát nem vállalnám be.de ha a korod miatt hezitálsz csak akkor nyugodtan vágj bele.én 37 évesen szültem a 2, babámat,és sokkal de sokkal könnyebb terhességem volt 20 évesen az elsővel.hamarabb meg is szültem,és semmi gondom nem volt.mellettem a vizsgálatokon majd meghaltak a 20 éves kis mamik,csak mosolyogtam.persze ez adottság kérdése is.de a kor ne rettentsen el.ha amúgy ez a tervetek akkor sok sikert.
2010. júl. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
ha anyagilag megtehetitek, miért ne? Csak segélyre ne szülj, épp elég léhűtő és ingyenélő van már ebben az országban.
2010. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nem értem e kérdést, ez sok vagy kevés? Életkor vagy gyerekszám miatt? Én 30 évesen vállaltam az elsőt, és még ki tudja, mikor jön a következő, szóval számomra ez teljesen normális életkor akár a korod miatt aggódsz, akár a több gyerek miatt :) Ha szeretnél, anyagilag belefér, miért ne?
2010. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát persze! Szerintem a legjobb kor! Én még az elsőt sem szültem meg akkor, csak egy évvel később és még másodikat is szeretnénk, 39 vagyok! Nem soha nem éreztem úgy, hogy valamiről is lecsúsztam.
2010. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért is ne?Ha minden adott hozzá?Én 38 leszek év végén,és tervben van a 3. gyerek(a gyerekeim 18 illetve 2 évesek).A barátnőm 34 éves,egy gyereke van,aki 2 éves.
2010. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én ha anyagilag megtehetném biztosan vállalnám.
2010. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze! Sőt, én 37 voltam, mikor a 4. babám született. A terhesség sem viselt meg (igaz, mind könnyű volt), a szülés is könnyen ment. A kislányommal meg sokkal türelmesebb, nyugodtabb vagyok, mint a nagyokkal voltam huszon-évesen :)))
2010. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!