Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 héttel le van maradva a...

2 héttel le van maradva a babám 33. héten?

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap is én kérdeztem, akkor még nem néztem meg a aleletet, csak a súlya miatt aggódtam 1797gramm 33.héten ami picit kisebb az átlagnál, aztán most megnéztem a többi adatot és csak a feje felel meg 33.hétnek, a többi mind kisebb és 2 héttel el van maradva :((


BPD: 83mm

placenta hátsófali

szívműködés rendben

HC:28,72mm

AC: 27,37mm

FL: 6,02mm


Dokim annyit mondott 1 héttel le van maradva, és 4 hét múlva ujabb uh+súlybecslés...


teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom mit tegyek :(


2011. júl. 16. 11:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen, augusztus vége :)
2011. júl. 16. 16:36
 12/14 anonim ***** válasza:

off : 11:56-os vagyok megint: de jó :)

és hogy bírod egyébként a pocakot? Te is reménykedsz, hogy előbb megszületik a baba? mekkora a nagy nálatok?

2011. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A babák átlagosan 2kg-osak a 33.héten. Ehhez képest a tied kb 20dkg-mal van csak lemaradva- ami nem olyan vészes szerintem.

Nekem a kisebbik fiam volt úgy, hogy terhesség elején mindig megfelelt a kora a terhességnek, a várandóság közepe fele már mindig el volt maradva kb 4-7nappal, az utolsó 3hónapban minden uh-n 1-2hét közötti lemaradása volt.

Tény hogy nem is lett nagy, és két héttel hamarabb is született. 2600grammos súllyal született. Igazi édes kis picike babuci volt- úgy imádtam.

Idekint persze behozta a lemaradást, minden lélegzetvétellel hízott. :) 1évesen 9,15kg volt! :)

(hozzáteszem a nagytesója 3600zal született, és 9,2kg volt egy évesen. :D)


Nem a születési súly a lényeg, hanem hogy egészséges legyen. :)

Ha a dokid nem riadóztat, akkor ne aggódj, legfeljebb tényleg nem egy 4kg-os, hanem egy 3kg-os kisbaba anyukája leszel nemsokára!

:)

Én február közepére várom a harmadik babánkat!

Kellemes babavárást mindenkinek!

2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én lányom a 39. héten született 1850 grammal. Hála Istennek a kis súlyán kívül semmi gond nem volt vele. Ma már 4 hónapos 4300 grammos egészséges boldog, kiegyensúlyozott baba.
2011. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!