Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 hetes terhes vagyok....

7+3 hetes terhes vagyok. Tegnap jártam orvosnál, aki közölte, hogy a baba 1 héttel le van maradva a fejlődésban, mert a petezsák 8 mm-es benne a baba 5 mm-es, szívpulsatioja már van. Mi fog történni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nekem egész terhesség alatt azt mondták minden vizsgálatkor,hogy le van maradva a babám 2 héttel. Mindig aggódtam. Megnéztem a méreteket,hasonlítgattam. Aztán a kisfiam 3650 grammal és 57 cm-vel született. Szerintem ne aggódj. Minden rendebn lesz.
2008. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes és 1 naposan voltam elöször dokinál akkor azt mondta 6 hét és 1 napos a méretei alapján. Aztán 12 hetesen voltam ott meg azt mondta most meg 13 hetesnek felel meg. Sztem 1-2 hét +- belefér.

Jó babavárást

2008. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hét lemaradás miatt egyáltalán nem kell aggódnod, lehet, hogy alapvetően 1 héttel később estél teherbe! Nekem legalábbis ez volt...
2008. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első vizsgálatkor azt mondta, hogy hat hetes terhességnek felelnek meg a méretek. Amikor négy hét múlva újra mentem, csodálkozott, hogy azt mondom, hogy 10 hetes vagyok, mert a baba méretei 12 hetesnek feleltek meg. Még egyszer számolt és az derült ki, hogy 12 hetes vagyok. Én azt gondolom, hogy pár hét alatt sokat változhatnak a dolgok, úgyhogy ne aggódj! Boldog babavárást! 21 hetes kismama
2008. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem behozza a "lemaradását"!
2008. júl. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!