Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-17 éves kismamák/anyukák...

15-17 éves kismamák/anyukák szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen írjatok e-mailt:)
2011. ápr. 15. 18:21
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

szia

nem tudok irni azt irja hogy már nem publikus a cimed, úgyhogy irj te :D

2011. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Bár már régebbi a kérdés, azért válaszolok/kérdezek.

Mi újság kedves kérdező veled és a babával?

Amúgy gratulálok! Egy baba mindig öröm.

13,14 évesen teherbe esni védekezés nélkül tényleg fura....mivel biztos vagyok abba, hogy ha valaki tudja, hogyan kell szexelni, akkor ahhoz sem hülye, hogy tudja mi az a gumi és hogyan kell használni. AZ sem bonyolultabb mint a teherbe esés. Ennyi idősen szerintem sem kéne szexelni. 17 évesen azért más, hiszen majdnem felnőtt az illető. El tudja dönteni, hogy kell neki az a gumi vagy nem kell neki. Szerintem jó dolog, hogy vállalja a babát és örül neki.

én nemsokára 21 leszek, fősuli utolsó éve..de már mióta megvan a vőlegényem, azóta babára vágyok tőle. Bárhogy is alakulna, az érzem csak neki tudnék szülni...eléggé foglalkoztat a dolog...

Kérlek írj itt, vagy privit.

2011. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!