Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-17 éves kismamák/anyukák...

15-17 éves kismamák/anyukák szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen írjatok e-mailt:)
2011. ápr. 15. 18:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
72%
Abban teljesen igazad van, hogy nagyrészt a szülő tehet arról, ha nem világosítja fel a gyerekét és ezért esik teherbe, de melyikőnknek jutna eszébe, hogy egy 12 éves gyereket a szexről kioktasson? Mondjuk általános iskolában már adnak felvilágosítást ilyen korosztályban, de akkor is. Ki gondolná, hogy a saját gyereke, már ilyen korán szexuális életet él? Lassan már ott tartunk, hogy ovis korukban kell őket kioktatni. Egyébként meg 15-17 éveseknek meg "illő" valamicskét tudni a védekezéstől és h nem a gólya hozza a gyereket, mert addig állítom, hogy az iskolában legalább 3x kaptak felvilágosítást...
2011. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
72%
Tegnap 09:25 - teljesen igazad van, én is pont azt akartam írni, hogy nem az a szégyen, hogy megtartja...
2011. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
53%
Nekem fiam lesz de biztos hogy tudni fogja azt hogyha szexelni akar húzzon óvszert vagy pedig vállalja a következményeket.
2011. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
53%

Az elsőnek: Ne fikázz, hanem válaszolj! Ha nem tudsz akkor, húzz innen, nem a Te tiszted ítélkezni!

Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mikor esik teherbe, majd légyszives Te is úgy neveld a lányod, hogy abba egy darab hiba ne legyen, és minden tökéletesen alakuljon!

2011. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
56%
Ment a privi :)
2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Válaszoltam:)
2011. máj. 4. 10:38
 17/42 anonim ***** válasza:

04-17 12:36

Ugyanezt leírtam én is az egyik kérdésnél, teljesen egyet értek veled.

A kedves szülőknek időben (vagy inkább idő előtt) kéne felvilágosítani a gyereket, nem 15-16 évesen, mikor megtörtént a baj, neki esni, hogy minek szexel ennyi idősen...

Egyébként meg vannak esetek, mikor védekezés ellenére is becsúszik a gyerek, itt is lehetett ilyet olvasni.

Akkor ki a hibás?

2011. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
53%

12:59-esnek.

Bizony van olyan anya akinek eszébe jut felvilágosítani a 12 éves lányát! 10 éves lett a lányom mikor először elbeszélgettem vele. Ma már 12 éves és havonta 1x biztosan szóba kerül, hiszen mindig belebotlunk a nagyon-nagyon fiatalon szült kismamák híreibe és ekkor beszélgetünk is róla.

Ha pedig a sok beszéd ellenére várandós lenne 15-17 évesen vagy azért mert 1x nem védekezett vagy mert védekezés mellett lett terhes, akkor büszke lennék rá, hogy megtartotta és van benne annyi becsület, hogy vállalja a felelősséget. Én pedig minden segítséget megadnék neki, hogy a baba mellett is tudjon még kicsit fiatalnak lenni.

Egy abortusz kihathat az egész életére lelkileg és testileg is, egy baba szülői segítség mellett viszont nem teszi tönkre. Van magántanítás is és baba mellett rengetegen szereznek diplomát is! Akárcsak én, bár 21 évesen szültem az elsőt.

De természetesen én is mint a legtöbb anya szívemből remélem, hogy ez az esemény 20 éves kora után következzen be.

2011. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
69%

Az még hagyján, hogy felvilágosítanak, de ha tényleg becsúszik, mint most nálam...Második baba, de mivel nehéz lesz anyagilag és a kapcsolatunk sem olyan rózsás, a szüleim (akik időben felvilágosítottak) sajnos úgy vannak nevelve, vagy úgy látják, hogy ha a baba nem optimális körülmények közé érkezik, jobb elvetetni. Pedig nagyon jó szülők, de nem gondolják át, nem tudtam velük rendesen sorra venni a pro-kontra dolgokat. Sok tényező vezet odáig, míg egy lány nem vállalja a babáját.

Én megtartottam.

2011. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
69%
Hiába húz óvszert, nem ad 100%-os védettséget, becsúszhat a baba. Tiszteletre méltó, ha megtartja valaki, főleg ilyen fiatalon. Sok nehézség előtt állnak az ilyen nagyon fiatal kismamák, de cserébe gyönyörű, fiatal, egészséges édesanyák lesznek. Kérdező, ne figyelj a károgókra, sok boldogságot és sok erőt kívánok.
2011. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!