Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-17 éves kismamák/anyukák...

15-17 éves kismamák/anyukák szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen írjatok e-mailt:)
2011. ápr. 15. 18:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
15-17 közöttiekről volt szó. 17 vagyok..
2011. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a kérdező vagyok, csak a barátnőmébe vagyok belépve, mert nála vagyok.
2011. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
85%

15:18

Látod, látod neked is fáj, ha nincs veled valaki egy véleményem...(vagyis lepontoz)

Gondolod, mások szeritik azt hallgatni, hogy mit és hogyan kellett volna csinálniuk a társadalom szerint? Nem bizony. Ahogy te sem szereted látni, hogy lepontoznak. Értelmetlen vitát folytattok itt, az " így, meg úgy kellene/kellett volna csinálni" kérdéskörről, utólag nagyon könnyű okosnak lenni! És persze úgy is könnyű észt osztani, hogy nem te vagy a másik helyében...így csak odaveted, hogy te ennyire, meg annyira királyul helyt álltál volna...Örülj, hogy nincsenek ilyen problémáid, hogy a lányod 14 évesen terhes, és tanulj belőle, ha még nem késő...

2011. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
85%

15:18-as vagyok!

Nem, nem ahogy mondtam senkin sem ítélkezem! Leírtam, hogy én is fiatalon lettem várandós (19) én csak azt mondtam el, hogy véleményem szerint ilyen korban még nem való senkinek sem baba. Tudom, hogy a kérdező 17 éves, de korábban említettek néhányan jóval fiatalabb lányokat is, erre válaszoltam. Nem támogattam soha, most sem támogatom az abortuszt és mivel én is nagyon sokszor hibáztam nem az erkölcscsőszt játszom én itt, csak kifejtettem a véleményemet. Becsülendő ha valakinek besikerül a baba és inkább megtartja mintsem elveteti! Ezért mondom, hogy szerintem semmi rosszat nem mondtam el!

2011. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
48%
Szia, én 16 éves vagyok, 7+ kismama :)
2011. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!! Légy szíves írj privátot!! Köszönöm:)
2011. máj. 5. 17:30
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

De kiakasztó, hogy annyi primitív hozzászólás van. Akinek nem inge....

Nekem is minden elismerésem, hogy vállalod a babát, meg a felelősséget is, ami egy gyermekkel jár.


16-17 évesen nemi életet élni nem olyan korai. (én 18 éves elmúltam, amikor először szexeltem, de ez más kérdés)

Attól, hogy valaki valamit nem így tesz, nem kell a másikat elitálni!

Nekem 28 éves 2 gyermekes barátnőmnek is becsúszott a baba. Nem tervezték, védekeztek, 1 alkalmat kivéve. És mivel gazdasági válság idején vagyunk, neki éppen nem volt/nincs munkája, de így is vállalták, hogy csak a segélyt kapja.


Jó egészséget, és sok boldogságot Neked a babához! :)

2011. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy, már szükségem volt egy ilyen hozzászólásra is!!:)):(( Köszönöm minden KEDVES hozzászólónak:))
2011. máj. 6. 19:10
 39/42 anonim ***** válasza:

Szia

Én 18éves leszek és 5hetes kismama vagyok :)

2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó írj privátot légy szíves:)))

Egyébként baba volt a dologban tényleg:))

2011. máj. 27. 23:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!