Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18-22 éves kismamák van...

18-22 éves kismamák van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

még csak 5 hetes terhes vagyok de örömmel venném ha írnának olyan kismamák akik ilyen fiatalon szültek, esetleg most várandósak:) és a tapasztalatotokat is szívesen elolvasnám, milyen érzés is anyának lenni.

22 éves vagyok


2010. jan. 14. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia.én már szültem 4,5 hónapja.kisfiú.23 leszek,és ha én szívesen válaszolok minden kérdésedre,és nem csak terhesség és babázás témakörbe ha gondolod.nyugodtan irhatsz privit is ha szeretnéd.

saci

2010. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem kismama vagyok, de 22 múltam :) Két éves fiam van. Szívesen ismerkedem, kevés ilyen fiatal anyukát, kismamát ismerek :)
2010. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és privit nekem is dobhatsz :)

Petra

2010. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
írtam nektek privit!:)
2010. jan. 14. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

23 vagyok,5 hónapos a kislányom.Ha írsz a gyermekvállalás témába kérdést,ha tudok,biztosan válaszolok.Remélem mindig találsz választ a kérdéseidre.

2010. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz én áprilisban már 26 leszek,de 22 voltam mikor a kisfiamat szültem.Most ismét babázni fogunk-még 2 hónap.

Tapasztalatom elég sok volt,és nem ért váratlanul szinte semmi ,mert vannak kisebb tesóim,mégis sokszor megkaptam,hogy honnan is tudhatnám,hisz olyan fiatal vagyok.

Ha tapasztalatokra vagy kíváncsi,nekem is írhatsz privit.Szívesen ismerkednék,és ha kiderülne,hogy egymás közelében lakunk,azt kifejezetten csípném.:):):)

Üdv:Rita

2010. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom pár napja múlt fél éves, és mikor született nem voltam még egészen 21 éves. Ha gondolod nekem is nyugodtan írj privit, szívesen megosztom tapasztalataimat ha gondolod.
2010. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szioka!

En 21 eves leszek aprilisba es van egy gyonyoru 6 honapos kisfiam.

Nekem is lenne kedvem fiatal anyukakkal ismerkedni:)

Nagyon gratula a babadhoz:)

2010. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia en 22 eves vagyok,barmeik percbe beindulhat a szules mar nagyon varom.Kisfijam lesz,neked meg sok sikert,nagyon jo erzes mikor a pocakodba mocorog,majd te is megerzed.
2010. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Amore ***** válasza:

Szia!Én is 22 éves vagyok és 16 hetes terhes!

Szivesen ismerkednék veled! Ha gondolod irj Privit!

Andi

2010. jan. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!