Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert ilyen zabosak a kismamak...

Miert ilyen zabosak a kismamak/anyukak?

Figyelt kérdés

Ti is latjatok, hogy a legegyszerubb kerdesen/valaszon is sokan mekkorat tudnak problemazni?

Tobb kategoriat olvasgatok, de ennyi "vihar a biliben" szituaciot ritkan latni.

Olyan, mintha nehanyan csak azt lesnek, hogy mibe lehet belekotni, mikor ut el valaki egy betut es mar neki lehet esni.

Poenkodas, viccelodes egymassal viszont alig.

Meg a politika rovatban sincs ennyi vita, mint amennyi itt.

Szerinted miert?

Ez jo?


2011. nov. 6. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jó!Csak néhányan szerintem akkor érzik jól magukat ha kötözködhetnek,és ez minősíti is őket!

Én személy szerint kb 3 éve járok erre az oldalra de még soha nem kötöttem bele senkibe,engem csak az érdekel hogy segíthetnék másoknak mivel pont ezért jövünk ide!

2011. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Unatkoznak,vagy én nem tudom... A "zabos kismamáknak/anyukáknak" biztos nagyon jó!

Mindenkinek minden baj! Ha szegényes körülmények közzé vállalsz gyermeket,akkor azt,ha nem vállalsz gyermeket,akkor azt,ha fiatalon vállalsz fel több gyermeket,akkor azt,ha tápszeres,akkor azt,ha nem fél éves koráig eszi az anyatejet a gyerek,akkor azt,ha 7 hónaposan kenyeret adsz a gyereknek,akkor azt...,ha kihasználod a törvények adta lehetőségeket- segély- akkor azt...stb. szólják le.

Egyszerűen el kell az ilyenek mellett tekinteni! Persze frusztráló,de akkor sem kell reagálni az ilyen emberek "válaszaira". A Kérdező-legyen az bármely téma- biztos vagyok benne,hogy el fogja tudni dönteni mit is tart majd helyesnek,de ugyan akkor a döntés lehetőségét a tájékoztatással meg kell adni neki! De hogy miért nem lehet kulturált keretek közt véleményt nyilvánítani?-ha már nem tudják egyesek magukban tartani!!


Üdv:25éves 3gyermekes,anyuka.

2011. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!