Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-17 éves kismamák/anyukák...

15-17 éves kismamák/anyukák szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen írjatok e-mailt:)
2011. ápr. 15. 18:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
33%
15-17 éves kismamák????:.....
2011. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
50%
Miért, nem meglepő, ha ilyen idős kismamák is vannak. - Ez az elsőnek ment.
2011. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
28%
Nem meglepő, csak szégyen....
2011. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
60%
Már mi a fenétől lenne szégyen, ha valaki 15-17 évesen megtartja a babát???? Mitől nagyobb szégyen megtartani, megszülni és felnevelni, mint megölni? Szerinted nagyanyáink, dédanyáink mikor szültek???? Ők sem voltak érettebbek, mint a mai fiatalok, és senki nem talált abban kivetnivalót, ha ennyi idős korban szültek. Az én dédimamám 16 évesen ment férjhez, és szült utána 2 gyereket. Akkor az volt a "divat" és nem 40 körül szülni az elsőt.
2011. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Csak a kérdésre nincs megint válasz....
2011. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
44%
Te is ilyen kismama vagy s szeretnél veled hasonló helyzetű lányokkal beszélgetni? Egyébként biztos hogy vannak ilyenek és senkinek nincs joga ítélkezni felettük. Főleg azoknak nem akik nem voltak képesek elmondani hogy védekezzenek mert különben gyerek lesz belőle.
2011. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%
Én irtam neked :)
2011. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
szia.én is 17 évesen szültem szégyen az ha lenéznek minket.Ma már 24 vagyok lakással ,munkával becsületesen élek.Milyen szégyen ugye???? Légy büszke arra hogy anya leszel nem mondom hogy könnyű de menni fog
2011. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok. Nem az a szégyen, ha valaki megtartja a babát és felneveli, hanem az, hogy 13-17 évesen élnek a mai fiatalok szexuális életet és arra nem képesek, hogy egy rohadt gumit felhúzzanak. Tisztelet a kivételnek, de sajnos a legtöbb ilyen korú kismama önhibájából esik teherbe. Nem hiába van a rengeteg hülye kérdés fiataloktól itt sem (nem védekeztük, lehetek terhes?...stb).

Előfordul h becsúszik védekezés mellett is, nekem nem azokkal van a gondom, hanem azokkal, akik még teljesen éretlenek és felelősségtudat nélkül szexelnek, védekezés nélkül.


Nem hiába lehet olvasni az újságokban/neten, hogy 13-15 évesen szülnek gyereket a még gyerekek!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb fiatal lány azért esik teherbe mert nincs egy felnőtt se aki képes lenne normálisan felvilágosítani. S nem takarózna azzal hogy már a tv-ből úgy is tudja.
2011. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!