Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetekkel ír ki...

Milyen tünetekkel ír ki 100%-ra betegszabira a doki? Mondjam, hogy véreztem? Akkor biztos kiír? Vagy mit lehetne mondani? 25 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Angliában élek, itt nem írnak ki olyan könnyen, sőőőt. De bonyolult a helyzet, miért kellene kiírtni magam.

Otthon mi az amivel minden orvos biztos kiír? Esetleg ha valakinek van külföldi tapasztalata, az is segíthet.

A munkaköröm nem követelné meg, se vegyszer, se emelés, se hideg, se stb.


Mit mondjak a dokinak ami hihető?

SOS


2009. márc. 2. 21:26
1 2 3 4
 21/36 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szulesi penz: elso 6 het a fizud 90%-a (bizonyos idotartamot vizsgalnak de mar nem emlekszem), aztan ugy heti 116 font, child benefit heti 20 font (de arra varni kell par honapot), child tax credit is ugy havi 85 font a gyerek 1 eves koraig utana nem tudom, working tax creditet nem tudom, mert meg most van elbiralas alatt.

Anglia

2009. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Nikcsi ***** válasza:
100%
Nalunk ugy van a betegszabi, hogy az elso 5 munkanapra nem kell orvosi igazolas es ezt felevente lehet megjatszani. En ki is vettem 2x is. :)
2009. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hanyast, fogyast mondjad neki inkabb! Ez nem is hazugsag, es mondd azt, hogy a munkahelyi stressz miatt van ez. Ami nem hazugsag, jobban tudsz rola beszelni.

(Persze, ha nem vagy hazudos.)

Ha az elejen megmert mar, akkor lathatja, hogy tenyleg fogytal. Viszont nem szabadna fogyni szerintem.

2009. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Hát igen. Ha más nem, akkor úgyis elmegyek szülésire előbb.

3 hét múlva megyünk haza 2 hét szabira. Addig jó lenne kibírni legalább, utána meg majd látnám hogy megy, de most olyan kilátástalannak tűnik minden.

Ha már április közepéig a szabival kihúzom, az is jobb, mint a semmi.

25 nappal előbb be kell jelentenem, ha előbb akarok szülésire menni. Ha más nem akkor megyek el a 25 nap alatt betegszabira.

2009. márc. 2. 22:13
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez eleg jo kis penz, amit a gyerek utan fizetnek.

Azt hiszem, en is belevagok, szulok egyet meg! Itt tenyleg erdemes:)

2009. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hazudós. :-)


A hányást mondtam 22+4 hetesen, akkor látott utoljára a szülésznő. Azt mondta, terhességi tünet. A steressz miatt meg ne féljek, attól, hogy terhes vagyok, az élet nem áll meg, stresszes szituációk lesznek. Szó szerint ezt mondta.

2009. márc. 2. 22:17
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hét pihi alatt elég jól fel lehet töltődni, hogy aztán még bírd egy kicsit, de ha mégis úgy döntesz, hogy kiíratod magad, én nem ajánlom, hogy a vérzést mond! Elküldenek vizsgálatra és kiderülhet, hogy nem is volt vérzés és aztán magyarázkodhatsz! Szerintem is mond nyugodtan, hogy nem bírod, fáradt vagy, fájnak a lábaid...mondd hogy aggódsz a baba miatt is mert stresszelsz a munkahelyen! Ha nem akarnak kiirtani, én simán megkérdezném, hogy ő szívesen kockáztatná a babája életét!? Csak mert te nem!
2009. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Nikcsi ***** válasza:
100%

Itt megint Anglia. Ne a midwife-nak mondd, hanem jelentkezz be a gp-hez es neki. A ferfi orvosok itt megertobbek (en ugy tapasztaltam) es talan kiir. A szuleszno nem fog sajnalni, 100000 szulessel a hata mogott. :) :)

Irany a doki! Lehetoleg pasi :)

2009. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi ahogy hozzaallnak a dolgokhoz, nagyon lazak!!! Tulsagosan is.

Nem tudom. Inkabb akkor ne kiserletezgess, hagyd kapsz eleg tamogatast igy is.

Kinek van szuksege ilyen "hulye" megjegyzesekre, nem?

Amugy nem nagyon vizsgalnak meg? Ez is olyan furcsa.

2009. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Kismama! Azt megmondjak, hogy kislany vagy kisfiu lesz?
2009. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!