Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetekkel ír ki...

Milyen tünetekkel ír ki 100%-ra betegszabira a doki? Mondjam, hogy véreztem? Akkor biztos kiír? Vagy mit lehetne mondani? 25 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Angliában élek, itt nem írnak ki olyan könnyen, sőőőt. De bonyolult a helyzet, miért kellene kiírtni magam.

Otthon mi az amivel minden orvos biztos kiír? Esetleg ha valakinek van külföldi tapasztalata, az is segíthet.

A munkaköröm nem követelné meg, se vegyszer, se emelés, se hideg, se stb.


Mit mondjak a dokinak ami hihető?

SOS


2009. márc. 2. 21:26
1 2 3 4
 11/36 Nikcsi ***** válasza:
100%
Nem tudom... De nem hiszem. Az Anglias voltam.
2009. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyot tevedsz, ha azt hiszed, hogy a penzt mindenhol szeretik a dokik! Gondolom nem voltal meg kulfoldon, esetleg nyaralni. Nem, nem szeretik a dokik mashol a penzt, csak abban a szutyok orszagban, otthon.

Kulfoldon mashogy mukodnek a dolgok.

De kismama, mar nincs sok hatra, hogyha "csak" a fonokod a problema, huzd ki, es szules utan majd mas helyre mesz vissza. Sok penztol esnel el, ha most a hulye fonokod miatt felmondanal. Probald meg valahogy, hogy leperegjenek rolad a munkahelyi dolgok.

Mit dolgozol? Nem tudsz valakinek szolni, hogy ennyire hulye a fonokod, gondolom van mas fonok is, nem?

Huzd ki a vegeig, es utana mar nem mesz vissza.

Most nagy keverc lenne, ha hazamennel.

Amikor otthon vagy, akkor hallgass mindig zenet, menjel el setalni, baratokkal beszelgess, nevessel! Felejtsd a munkahelyedet.

Bird ki a vegeig, kitartas!!!

2009. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Erre a helyre szülési után biztos nem megyek vissza, hacsak addig nem lesz másik főnök.

Ha már 1 hónap múlva szülésire megyek, akkor 2 hónapot majdnem "bukok" anyagilag ahoz képest, mint ha kiírtak volna, mert már áprilisban szülésire kerülök, onnan indul a 9 hónap (6 hét + 7,5 hónap) de ha tudnék legalább 2 hónapot nyerni betegszabin, akkor az 2 hónap plusz betegszabis fizi, ami nem teljes, de mégis csak valami. Akkor a 9 hónap júniusban indulna.


De az apukával megbeszéltük, hogy ha máshogy nem bírom, akkor tényleg előrébb hozzuk a szülési szabimat, és nem foglalkozunk a pénzel, annit nem ér az egész, hogy idegi alapon táényleg baja legyen a babának.

2009. márc. 2. 21:59
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értettem, hogy miért akarod magad kiíratni. Így már stimt... :) bocsi...

Szerintem inkább a görcsöt mondd. Vagy ha esetleg sokat kell állnod a munkahelyen mondd, hogy nagyon fájank a lábaid, dagad... vizesedik. Nem tudom angliában mennyire félnek a trombózistól itt nagyon. Terhesség alatt a veszélye is megnő...

2009. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Angliaban szerintem se mondd, hogy vereztel, mert tudod ez nem normalis dolog (a verzes). Nehogy elkezdjen ossze-vissza kerdezgetni, mert akkor belegabalyodsz csak a dolgokba.

De kulonben nem rossz igy, hogy nem nagyon vizsgalnak meg? Az otthoni vizsgalatokkal osszehasonlitottad a kintieket?

Azert durva, hogy nem vizsgaljak meg a kismamat alaposabban, ugy mint otthon.

2009. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

ŰTudom, hihetetlennek hangzik, de a főnököm főnöke sem jobb.

Mikor szeptemberben új fő főnököt kaptunk, abban bíztunk, majd most végre rendeződnek a dolgok, mert nem egyedül vagyok ennyire magam alatt, csak most a terhességemet, azaz a babámat féltem. De a helyzet csak hihetetlen módon rosszabb lett, a főnököm nagyon jó kis barátságot kötött az új fő főnökkel, a helyzet így csak rosszabb lett.

Tudom, hihetetlenül hangzik, de ez tényleg így van.


Esetleg tüneteket valaki?

2009. márc. 2. 22:04
 17/36 Nikcsi ***** válasza:
100%
Itt megint Anglia. :) Igen, tudom min filozol en is probaltam sokaig kihuzni a munkahelyemen, de "csak" a 30. hetig ment, sokat kellett allnom es a vegen mar egyfolytaban kemenyedtem. En lesz..rtam a penzt, ugy voltunk mi is vele hogy annyit nem er az egesz, hogy nekunk valami bajunk legyen. Mondom probald meg ezt a gorcsolok dolgot, de szerintem a gp ugyis azt mondja hogy menj el szulesire. De proba szerencse! :)
2009. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb dolgozz itt amig tudsz, aztan ha mar tenyleg nem birod, maradjal otthon, rendezgesd a baba dolgait.

Nem baj, ha kicsit veszitesz a penzen. Amikor megszuletik, ugyis kapsz child benefitet(csaladi p.)working tax credit, child tax credit a ferjed tudja igenyelni ezeket. A jobcenterbe kell megigenyelni oket.

A szulesi penzeket nem tudom.

2009. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Ha minden rendben lenne, akkor nem zavarna, az első 5 hónapban nem is volt gondom, nem zavart, hogy nincs vizsgálat. Az elmúlt hetekben viszont hányok, de szerintem idegi alapon. Fogytam is 3 kg-t.


Ha megvizsgál vérzésssel, nem talál semmit. De továbbra is küldene dolgozni mondván, hogy terhességi tünet, vagy inkább kiírna legalább egy kis pihenésre?

2009. márc. 2. 22:09
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha meglesz a baba, meg tudsz kerni housing benefitet is, lakber tamogatast a counsil-nal.

Szerintem hagyd, dolgozz aprilisig, utana maradj otthon.

2009. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!