Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetekkel ír ki...

Milyen tünetekkel ír ki 100%-ra betegszabira a doki? Mondjam, hogy véreztem? Akkor biztos kiír? Vagy mit lehetne mondani? 25 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Angliában élek, itt nem írnak ki olyan könnyen, sőőőt. De bonyolult a helyzet, miért kellene kiírtni magam.

Otthon mi az amivel minden orvos biztos kiír? Esetleg ha valakinek van külföldi tapasztalata, az is segíthet.

A munkaköröm nem követelné meg, se vegyszer, se emelés, se hideg, se stb.


Mit mondjak a dokinak ami hihető?

SOS


2009. márc. 2. 21:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én azzal próbálkoznék hogy fáj a hasam állandóan de akár próbálkozhatsz azzal is hogy véreztél más most nem jut eszembe

2009. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%

Ha munkád nem olyan ami miatt "veszélyes" dolgoznod akkor miért akarod magad kiiratni?

Tudom, hogy ez nem a kérdésre válasz, bocs... csak a hozzáállást nem értem...

2009. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

De most hol akarod, hogy kiirjon az orvos? Angliaban vagy otthon? Mindegy?

Otthon penzert mindent megtesznek a dokik. Jarj utana, ki egy jobb magan orvos, es fizessel neki, kerdezd meg mennyiert ir ki. Hidd el otthon a penz az Istenuk, oszinten mondom.

2009. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

A családom is azt mondta, a vérzést mondjam.

Itt ha azt mondom, állandóan hányok és éjjel nagyon fáj a hasam, nem szólnak semmit, csak hogy ez is terhességi tünet, csak rajtam nem az első 3 hónapban jön ki.

A vérzést ha megvizsgál, akkor sem tudja bizonyítani, hogy nem igaz, talán kiírna vele.

2009. márc. 2. 21:36
 5/36 A kérdező kommentje:

A munkaköröm rendben van, csak a főnököm nincs. Ma is végig bőgtem a műszak felét.

Ha nem lennék terhes, más munkát keresnék, de most már nem venne fel senki, és csak akkor kapok szülési szabi alatt pénzt, ha itt maradok, ha fel is vennénke máshova, nem kapnék pénzt, csak 1x-i segélyt szülés után. A munkahelyemen viszont egyre rosszabb a helyzet.

2009. márc. 2. 21:40
 6/36 anonim ***** válasza:
71%

Itthon simán kiírnak már ennyi idősen, nem nagyon kell megindokolni, tőlem legalábbis mindig megkérdezte a házidoki, hogy meddig akarok dolgozni, ő bármikor kiír.

Az orvosok (is) meg mindenhol szertik a pénnzt, nem csak MO-on, már bocs.

2009. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Gondolom itt kéne, hogy kiírjon az orvos. Magyar orvosi igazolással nem hiszem, hogy sokra megyek itt kint.

Otthon biztos kiírna a dokim de itt más a helyzet. Aki kint él, tudja, hogy a doki eleve nem vizsgál annyit, mint otthon, 1x vagy 2x van csak UH, vizsgálat 2 havonta, 6 hetente, de akkor is csak a vérnyomást nézik.

Szóval nem olyan, mint otthon.

2009. márc. 2. 21:45
 8/36 A kérdező kommentje:

Hát igen, itt nem írnak ki csak úgy.

Nem is tudom elképzelni, hogy lefizessem a dokit itt kint. Nem maszek az igaz, itt az sem jellemő, hogy maszekhoz járjon a kismama.

2009. márc. 2. 21:47
 9/36 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia! En is Angliaban elek es itt is szultem. A penzt felejtsd el, gondolom ezt te is tudod, hogy ez nalunk nem nyero. Ha 25 hetes vagy, elvileg 1 honap mulva mar megkezdheted a maternity leave-et. De elmehetsz betegszabira is, azt hiszem az ilyenkor talan mar nem befolyasolja az osszeget amit az elso 6 hetben kapni fogsz, de azert jarj utana. Szerintem meg ne nagyon hazudj verzest meg ilyeneket mert akkor elkuldenek vizsgalatokra, meg egyebkent se jo omen. Egyszeruen mondd azt hogy mar nem birod, faradt vagy, esetleg folyton kemenyedik a hasad, gorcsolsz meg ilyenek.

Sok sikert! Ha esetleg tudok segiteni irj.

2009. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ha elküldenek vizsgálatokra, akkor meg tudja állapítani, hogy tényleg véreztem-e az éjjel?
2009. márc. 2. 21:53
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!