Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én találom furcsának a...

Csak én találom furcsának a közösségi oldalakra felrakott bébis ultrahang felvételeket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
55%
Miért olyan nagy ügy ez az egész? Egyszerűen nem nézed meg, amit nem akarsz és kész. Van ismerősöm aki több száz képet rakott fel a gyerekéről, de nem nézegettem végig. Időm sincs rá, meg nem is érdekel egy idő után. Én csak havonta párat szoktam a kislányomról, de van, hogy már unszolnak az ismerősök, hogy rakjak újakat. Azt azért hozzá teszem, hogy nagyon büszke vagyok rá, mert gyönyörű, okos, kedves (de gondolom minden anya így van a saját gyerekével). Az viszont engem is zavart picit, hogy amikor rátaláltam egy rég nem látott ismerősömre, nem tudtam megnézni, hogy néz ki most, vagy hogy egyáltalán ő az tényleg, mert csak gyerek fotók voltak felrakva.
2011. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
65%
Kérdésedre a válasz: Nem csak te találod furcsának, de szerintem az ízlések különbözősége okozza. Pl én furcsának találom, hogy valaki eldönti, hogy válasszák szét a megtermékenyült petesejtet, hogy ikrei lehessenek, sőt azt is furcsállom, hogy valaki otthon akar szülni, sőt azt is, hogy valaki előre császárt akar. Szerintem ez pont olyan. Én így közöltem a távoli ismerősökkel, hogy babát várok, és csodálatos érzés volt a kép alatti hozzászólásaikat elolvasni, hogy akikről nem is feltételeztem, mert régen találkoztunk, hogy nézegetik az oldalamat, ők is gratuláltak. Szóval azt gondolom, hogy mint minden egyébben a földön, azért vagyunk különbözőek, mert az érzéseink, a saját világunk, a véleményeink stb. mind különbözőek.
2011. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
77%
Miért lettek lepontozva azok akiknek ez furcsa? Elmondták a véleményüket, nem rossz tanácsot adtak, illetve nem is téves információt! Na, ez szemétség!!!
2011. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
86%

Hát tudod, csak a döglött halak úsznak az árral, és csak a birkák mennek a nyájjal.... :))))))))))


és valaki írta azt a bizonyos magyar mentalitást is! Tessék, bebizonyították hogy van!!!

2011. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
83%

Én is furcsának találom, amikor valaki ezer képet pakol fel a gyerekéről.

Nekem volt egy külön mappám a terhességről, mert a legjobb barátnőm és az öcsém nem itthon élnek, és csak ők tudták megnézni.

Amúgy van diplomám, több szakmám, és üzenném a pottyantósnak, hogy a szakdolgozat, a védés meg az államvizsga kutyafxsza volt a szüléshez képest.

2011. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:
Én Mindenki válaszát köszönöm még egyszer! Pro és kontra! Nem pontoztam le senkit!
2011. ápr. 8. 13:34
 57/64 anonim válasza:
2%

"szakdolgozat, a védés meg az államvizsga kutyafxsza volt"


akkor érdekes helyre járhattál, biztosan annyit is ér a papírod!

2011. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
70%

A párom irtó büszke volt a leendő fiára, így tett ki UH-os képet. Azóta is tölt fel minden hónapban párat a gyerkőcről, főleg, amin ketten vannak, vagy ő kapott el egy jó pillanatot (a kedvenc focicsapatának a sálát a gyerek a nyakába teszi).

Nekem is vannak fent a gyerkőcről képek, külön mappában, és sok. Van külön a szülinapjáról, keresztelőről, 1. év, 2. év.

Anyum 1600 Km-re lakik, tavaly júliustól nem is látta élőben a gyereket... Így tudja követni a fejlődését, és büszkén mutogatja az ottani barátainak az unokáját.

Sok barátom van, főleg fősulis, akik messze laknak, évente, 2 évente tudunk csak találkozni, így ők is kíváncsiak...

2011. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
71%

Húú, biztos le leszek pontozva... mindegy...


Én is fogok kitenni a gyerekemről 1-2 képet. De! Nekem is vannak távol élő rokonaim. Az eddigi összes ultrahang képet elküldtem nekik emailben egy rövid szöveggel (mikor készült, mit érzek, mennyit nőtt stb.). Azt hiszem, így sokkal személyesebb, boldogok ők is, hogy megtisztelem ezzel őket és én is, hogy válaszban mindenki leírja az érzéseit, véleményét.


Hozzáteszem, nem ítélem el azokat akik kiteszik az ultrahangos képet, persze azért nem kell túlzásba esni (bár úgy gondolom, hogy azok se jobbak akik tükörbe fényképezik magukat, pózolgatnak stb. - ez az én véleményem).

2011. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
41%

"akkor érdekes helyre járhattál, biztosan annyit is ér a papírod!"


Ó jaj, átláttál rajtam, biztos gondolatolvasásból van a diplomád. A másik meg pottyantásból.

Leck mich kreutzweise.

2011. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!