Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én találom furcsának a...

Csak én találom furcsának a közösségi oldalakra felrakott bébis ultrahang felvételeket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem semmi baj velük. Van egy 6 hónapos kisfiam, én is tettem ki képet róla, sőt külön mappában van. Igaz, ultrahangos képet nem. De én például jobban szeretem őt nézegetni, mint magamat, ill. ő hozzám tartozik, tehát akik ismernek és nem tudunk találkozni, azok őt is láthatják kép formájában.

Biztosan a (szülői) büszkeség miatt teszi ki sok ember.

Aki meg úgy fogalmazott, hogy a gyerekeket "kipottyantják", annak vagy nincs még ilyen tapasztalata és nem tudja, miről beszél vagy könnyű szülése volt, amit csak irigyelni tudok...

2011. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
55%
10:25-ös vagyok. Az meg a másik dolog, hogy a büszkeség nem arra szól, hogy sikerült megszülni (bár sokan igenis büszkék lehetnek rá, hogy olyan fizikai fájdalmat férfiakat meghazudtoló kitartással kibírtak), hanem mert van egy (számukra) gyönyörű gyermekük. Ennyi erővel a grafikus ne tegye ki az általa rajzolt legjobban sikerült alkotásokat, a cukrász a díjnyertes tortáját vagy akár az ifjú pár az esküvői fotókat.
2011. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
45%
Látszik, hogy ilyenkor egy csomó unatkozó, otthonülő kismama válaszol :)
2011. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
28%
10:39 talán te is az vagy? unatkozó kismama?
2011. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az otthon ülő kismamák nem unatkoznak. Vagy ha igen, akkor valószínüleg a kérdező is.:)
2011. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
36%
Nem, én kávét iszom a munkahelyemen :) Épp tartunk egy 10 perces szünetet...
2011. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
32%

"kipottyantós" vagyok...

Amúgy el lehet olvasni amit azután is írtam, de aki erre képtelen annak leírom újra, és le is lehet pontozni, mert nem veszem zokon és mert nem érdekel, csak tessék!


A gyerek szülésbe csak nagyon ritkán halnak bele az emberek (az esetek 1%-ba). Szóval még mindig nem értem, hogy mi ez a nagy felhajtás ez körül???? Ez egy természetes folyamat! Vagy akkor én is tegyek fel képeket ha kilyukad a fogam???? Meg hogy hogy tömik be???? Ez is egy természetes folyamat, nemde??? Különben is csak azok tépjék itt a szájukat akik érzéstelenítő nélkül szülik meg a gyereket!!!!! Mert ugye ezt azért megint csak elfelejtik a kismamák!!!!


Vagy akkor fényképezzem le mindkét diplomámat, amivel nem csak 9 hónapot, hanem 8 évet szenvedtem???? azért érzitek ugye? 9 HÓNAP vagy 8 ÉV! Ja most jut eszembe, milyen jó ötlet lenne: a diplomám szeret aludni, a diplomám szeret tv-ni, a diplomám éppen ebédel...nonszensz.... aki gyereket vállal annak tisztában kellene lennie a következményekkel és nem más tollával kellene ékeskedni ( mivel a gyerek mindig szebb mint az anyja....) bár aki több képet rak fel a gyerekéről mint saját magáról, az kvázi saját magát köpi szembe...

2011. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó...én csak sajnálni tudlak...nem kommentálok :)))))))
2011. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
61%

Légy büszke a diplomáidra, mert büszke is lehetsz! De ez nem az a büszkeség, ami egy szülőben van a gyermeke iránt. A kettő nem ugyanolyan.

És ha már ennyire kíváncsi vagy, hogy mi a különbség a lyukas fog betömése és a szülés közt: érzéstelenítő nélkül szültem spontán, a fiam 58 cm és 4680 gramm volt. És vagyunk még egy páran, akik mesélhetnének. Szerintem ne nyilatkozz olyan dologról, amiről halvány fogalmad sincs.

Ha ezeket nem éred fel ésszel, akkor tényleg jobb, ha a diplomáiddal sem dicsekedsz.

2011. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Férfiak is kirakják nem csak kismamák! :P
2011. ápr. 8. 11:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!