Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én találom furcsának a...

Csak én találom furcsának a közösségi oldalakra felrakott bébis ultrahang felvételeket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
69%
Én ugyan nem raktam ki,de pl egy 4d-s kép,nem egy elmosódott maszat általában...A babafotók meg a másik..akinek nem tetszik,ne nézegesse,de nagyon sok baráttal,ismerőssel így lehet a legegyszerűbben,leghatékonyabban tudatni,hogy megszületett pl...Szóval nekem erről annyi a véleményem,hogy nem kötelező megnyitni az ilyen mappákat..
2011. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
70%
Párom kirakta a babánk uh-s felvételeit, én meg nem szóltam bele. Ő büszke és nagyon boldog leendő apuka és senki elől nem akarta eltitkolni. Vannak olyan barátok akikkel nem tudunk nap mint nap találkozni, sőt hónapokig sem látjuk őket. Szerintem így egyszerűbb.
2011. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
25%

Én a családomnak elküldeném e-mailba, vagy a csevegő programok segítségével, de SEMMIKÉPPEN se tenném ki közszemlére... Ha akarom tudatni a nagyvilággal, hogy terhes vagyok, akkor felteszek egy képet amin látszik a pocakom és kész. De abból se olyat amin direkt lefogom a ruhám, hogy lássák mekkora a hasam, s bevágom a pózt, hanem egy teljesen normálisat a férjemmel.

Szerintem ez az elfogadható.

2011. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
64%

Barátnöm is kirakta, engem nem zavart.

Én nem raktam ki, nem azért, mert gáz, hanem olyankor még semmit nem lehet belöle látni, akkor minek?

Viszont a lányom babás képeit kitettem, mert igenis vannak olyan ismeröseim akik kíváncsiak rá. Több száz kilométerre laknak, jó hogy nem tudnak minden hónapban látogatni.

Söt, egy pár hónapja nem tettem fel róla képeket, és már bombáztak, hogy kérnek újakat :D

Szóval szerintem a babás meg az ultrahang-babás képeket ne soroljuk már egy kategóriába...

2011. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
59%

09:50-nek

én is igy gondoltam, addig amíg nem voltam terhes

2011. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem divatból rakják ki, hanem azért mert büszkék rá, hogy gyermekük lesz. Gondolom neked még nincsen. Van hogy valakik éveket várnak egy babára még szép, hogy dicsekedni akar vele. És szerintem nem maszatok, én a 8 hetes ultrahangon már tisztán ki tudtam venni a baba formáját, mi mije.
2011. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
64%
Amíg nincs gyereked, nem is fogod soha megtapasztalni azokat az érzéseket, amelyek ilyenkor egy apából vagy anyából képesek előjönni. Olyasmi ez, mint aki pl. ejtőernyővel ugrik ki repülőből újra és újra, olyat él át, amit nem lehet megfogalmazni, át kell élni. Aki soha nem ugrott, természetes, hogy nem értheti.
2011. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
56%

kipottyantani egy gyereket???

Kívánom neked hogy jó hosszú vajúdós "kipottyantás" legyen ha lesz babád:-))))

2011. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
50%
Én is raktam fel róla 4D-s képeket, nem maszat volt rajta, hanem teljesen úgy nézett már ki az arca, mint születése után. :-) Én sem vagyok híve a 100 képnek, de pár havonta teszek fel 1-2 újat, hogy lássák az ismerőseim, hohgy milyen most a kislányom. Mivel ő a legfontosabb az életemben, miért ne tenném? Nem olyanoknak szól ez, akik csak nézegetik a többiek képeit, hanem barátoknak, családtagoknak, akik nagyon is örülnek neki.
2011. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:

Van aki alapértelemezett képnek rakja be, ha nyitogatok akkor is látom. :) Nem vitát szítani akarok csak érdekel a motiváció és a vélemények!

csak eg yröpke sztorizgatás: van egy gyerekkori ismerősöm, aki kirakta, de utána történt valami nagyon rossz, mert a baba uh. kép eltűnt és sem újszülött, sem kisgyrek képek nincsenek azóta sem fent. Röpke infók vannak csak, hogy baj történt. Ilyen esetben szerintem még rossz is, ha kérdezgetik barátok, hogy mi történt stb. No, negatív dolgok el--- :)

2011. ápr. 8. 10:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!