Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én találom furcsának a...

Csak én találom furcsának a közösségi oldalakra felrakott bébis ultrahang felvételeket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
55%

bocsi de 16 évesen már (!) voltam bent szülésen (nem a sajátomon és "teljes képernyős mozit" néztem, úgyhogy tudom miről van szó), de már akkor sem értettem hogy miért kell külön megdicsérni valakit aki úgy döntött hogy lesz gyereke, és végigcsinálja az egész folyamatot? Hisz ez vele jár...


Az oké, hogy megszüli és megdicsérik (pl a szülész) a nőt egyszer vagy max kétszer, de ezt több éven keresztül elvárni a környezettől??? Hiszen ő döntött úgy ahogy döntött... A kedvencem az amikor az asszonyka mint ember megszűnik, mert lett egy gyereke...és már nem csinál semmit mert "gyereket nevel". Nem képezi magát tovább, mert jaj a gyerek mellett nincs időm, vagy elfelejti a barátnői szülinapját, jaj mert a gyerek beteg volt.... szóval most már értitek hogy mit akarok ebből kihozni???


Igen, legyen arra büszke valaki ha születik egy NORMÁLIS párkapcsolatában gyereke és ha a a pasija ezalatt nem csalja meg és ha a párkapcsolatot minimum 25 évig fenn tudja tartani, tehát a család nem esik szét.... igen arra lehet büszke, mert azért megdolgoztak, de ezért??? Vicces azt látni, hogy valaki szül egy gyereket felteszi a közösségi oldalra,majd két év után kiírja hogy elvált, majd rá egy évre megint születik egy gyereke, aztán 3 év múlva ismét elválik... mert ennek így sok értelme van, nemde???

2011. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
50%
ja igen és arról nem beszélve hogy a pasik is milyen nagy szeretettel teszik ki a képeket, közben nem egyről tudok, aki máshol kereste az örömét mielőtt és mialatt az asszonykája terhes volt majd miután megszült és a mai napig is... közben nem nyitott kapcsolatról beszélünk, mert az asszonykája mit sem tud erről...szóval szerintem ez ultra gáz...
2011. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
75%
Én is kiraktam egy 4d-s felvételt.És csupán azért mert irtózatosan büszke vagyok rá és boldog nem akartam kiállni az utcára kikiabálni de elszerettem volna minden kedves ismerősömnek mondani.és csupa szép dolgokat irtak kommentbe ugyhogy együtt örültünk.
2011. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
55%
Aki babát vállal okkal teszi,de 2 gyerek után hogy most jön a 3. senki ne magyarázza meg nekem hogy ne legyek rá büszke.Én is sok mindent elértem és az egész életemre családomra büszke vagyok.Ja és most én is itthon ülő kismama vagyok és unalmamban a skarlátos gyerekemet gyógyitom.
2011. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
58%
Látom aki szerint nem furcsa ha valaki kirakja a babája ultrahang képeit azok le vannak pontozva, hát gratulálok!
2011. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
61%

Te fogalomzavarban vagy. Nem arra büszkék (vagyunk büszkék), hogy megszülték (de épp arra is lehetne/lehetnénk)! Senkinél nem láttam még kiírva a profiljában, hogy ennyi időt vajúdtam, ezt éreztem, ennyi minden történt, mire végre kinyomtam és jajj milyen nehéz volt. Senki nem ezzel dicsekszik. Egyszerűen csak boldog és örül neki, a gyermeknek. Mi a fenére valók akkor ezek az oldalak, ha nem arra, hogy bemutassam magam: ez vagyok, ilyen vagyok, ők a családom, ez történt ekkor, ilyen voltam akkor. ???

Amit te mondassz, az olyan, hogy ne tegye ki senki, hogy pl. Görgországban nyaraltam és pózol egy tengerpartos fotón. Mert akkor az a valaki arra büszke, hogy ott járt? Vagy mi?!

2011. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 ketteske ***** válasza:
67%
Nekem csak azért furcsa, mert mi van, ha megszakad a terhesség? Akkor meg magyarázkódni kell. Annyi minden lehet a terhesség alatt.
2011. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
63%

Előfordul hogy megszakad a terhesség de akik kirakják optimisták és nem is gondolnak ilyenre...


Tényleg micsoda lepontozások mennek itt

2011. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim válasza:
75%

Annyira undorító vagy 11:09-es "kipottyantós". Baromira irigy lehetsz de ez a te bajod. Mégis hogy jön jön eleve a kérdéshez az, hogy évekig kell dicsérni a kismamát amiért szült? Én egy kismamát sem ismerek aki elvárja, hogy ezért dicsérjék, egyszerűen csak a gyerekére büszke mind. Gondolom neked nincs gyereked, de szerintem ilyen

hozzáállással ne is akarj! Ja és két diplomád van? Képzeld el hogy nekem is, plusz két nyelvvizsga, 28 évesen és 6 év rendes munkahely, szerető férj, barátok és még lyukas fogam sincs,de arra nem is lennék olyan büszke. Most várjuk a második babát, mert sajnos az elsőt elvesztettük, és igenis büszkék vagyunk!!!!! Büszke vagyok a tanulmányaimra is, meg a szép otthonunkra, a kutyánkra is, meg minden apró dologra aminek örülünk, de igenis a kisbabámra leszek a LEGBÜSZKÉBB amikor megszületik, jobban mint bármire eddig. Ezt nem tudja csak az aki várandós vagy már van gyermeke és igenis meg kell szenvedni érte, mert tőlünk függ a sorsa, már a fogantatástól és nekünk kell felnevelnünk majd. Elég gáz, hogy a diplomához hasonlítod, azt magadért tetted hogy tanultál szép és jó,de egy gyerek életre szóló felelősség! De neked valószínűleg erről fogalmad sincs. Ja a másik dolog pedig, hogy nem minden kismama lesz lestrapált szülés után, én sem hinném, hogy az leszek, láttam már 3 gyerekes bombázót is. Ne általánosíts!! A szülés után pedig nem a kibírt fájdalomra leszünk büszkék, hanem a végeredményre!! Sok boldogságot minden kismamának:)

2011. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy még most sem értem, hogy hogyan lehet a várandósság 9 hónapját és a szülést összehasonlítani egy (ne adj Isten, két!) diploma megszerzésével.
2011. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!