Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én találom furcsának a...

Csak én találom furcsának a közösségi oldalakra felrakott bébis ultrahang felvételeket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
35%
Én is így vagyok vele. Na meg a töménytelen mennyiségű baba fotóval is.
2011. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim válasza:
35%
Nem :) Sajnos idáig fajul a világ, és az milyen hogy a miniszterelnök egy közösségi oldalon tette közzé a tövényjavaslatát?
2011. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
56%
mi a baj a közösségi oldalakra felrakott ultrahang képekkel?
2011. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem aranyos, meg olyan muris inkább, nem furcsa :) Mondjuk nem láttam még ilyet, de szerintem semmi baj nincs vele.
2011. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyan nem raktam fel ultrahangos képet, de szerintem egyáltalán nem furcsa ha valaki rak fel.

Büszke a pocakjában növekedő kisbabára, és dicsekedni akar vele.

2011. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
36%
Én nem tenném fel, szerintem ez magánügy.Mindenki nézegesse otthon a családjával.
2011. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
77%

Van kb.100 ismerősöm akikkel néha-néha beszélek,de nem személyesen helyrajzi okok miatt,és ha esetleg örömteli eseménynek néznek elébe írja ki hogy :"terhes vagyok"?!?!egyszerűbb és egyértelműbb egy kép:-))


Semmi baj nincs ezzel!!

2011. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

Köszi hozzászólásokat!

Nekem furcsa az, hogy ott a nő méhe és benne egy "maszat" emberke, embrió stb. Nekem ez olyan intim dolog. Nem kirakatba való, de úgy látom nagy divat, hogy kiteszik az emberek az iw*w, facebo*k, stb. oldalukra.

2011. ápr. 8. 09:45
 9/64 anonim ***** válasza:
62%

én is raktam ki, a 32 hetes babám arcáról ultrahang képet, mert a családom messzebb lakik és a barátok is egyszerűbben meg tudják igy nézni.

És tudod büszke is vagyok a születendő kislányomra

2011. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
32%

De én is furcsállom. Ráadásul a baba képeket is, egy kettő még elmegy a babásból de amit már sokan csinálnak az szerintem eléggé gusztustalan...


Rengeteg ismerősömnél már csak a gyerekről van kép, saját magukról egy sem, amin a gyerek van azon meg csak a keze látszik... pfff... ja és persze nem 5-6 db hanem 50-60db, kb ilyen képaláírásokkal: Zoltán eszik, Zoltán, alszik, Zoltán szeret utazni, Zoltán kakil,..... no comment... nem tudom olyan érzés mintha azért mert valaki "kipottyantott" egy gyereket már más nem is létezne ( így még önmaga sem)

2011. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!