Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan vagyunk itt, akik az...

Hányan vagyunk itt, akik az 5. babájukat várják? (Esetleg még többediket?! )

Figyelt kérdés
Az előbb "találtam rá" egy másik kismamára, aki szintén az ötödiket várja, úgy megörültem! Van még más is? Írjatok légyszi!
2011. márc. 29. 10:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Hány hetesek vagytok? Én a 10. hétben járok.

És mekkorák a nagyok? Nálunk 6 év, 4,5 év, 2,5 év és 10 hónap.

Nem vagyunk romák, nem vagyunk hibbantak, és nem a támogatások miatt vállalunk gyerekeket. Hanem mert szeretjük őket. (Ezt csak azok kedvéért írtam le, akik bolondnak tartják a nagycsaládosokat.)

2011. márc. 29. 10:05
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi még csak a harmadikat tervezzük, de eredetileg 6-ot szerettem volna. Hogy bírod a 4 viszonylag picit, együtt? Van segítséged? Nálunk egyetlen visszatartó erő hogy félünk hogy nem fogunk tudni megadni nekik annyi mindent az iskola, egyetem idején, mint amennyit szeretnénk.
2011. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Húú nem vagy semmi. Egyébként én tök kíváncsi lennék, hogy milyen körülmények közé mersz bevállalni 6 gyereket. Félre ne érts, nem elítélem, sőt!!Kár hogy én nem ismerek ilyen családot.

Egyébként a kíváncsiságomat mindjárt megérted, ezt a kérdést én tettem föl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

És gratulálok!!!!!:)

2011. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6=5...kalamol itt a gyerek mellettem:)
2011. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Irj már egy kicsit magatokról,hogy birod ennyi pici gyerekkel?Nem vagy idegroncs?(nem rosszból kérdezem,én tuti az lennék) Egyébként az én páromnak is 5 gyereke van,2 tőlem,3 a volt feleségétől,és ő sem cigány,sem nem hibbant:-)
2011. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ötödik terhességemben járok a 16. hétnél. 2 terhesség megszakadt. Addig vállaljuk a gyerekeket,míg fiú nem sikeredik. Ha 15. lesz fiú,akkor 15 gyermek lesz!-ebből most nehogy az süljön le valakinek,hogy ha azokat a lányokat,akiket fiúnak vártunk,nem fogjuk szeretni! Nem is lennék ANYA, ha nem szeretném a bigéimet!

Én is imádom a gyerkőceinket,elképzelni se tudnám nélkülük az életem!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!

2011. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is 6 babát szerettem volna de csak 3 van (sajnos 5 babát elvesztettem)most gyurunk a negyedik gyerkőcre.Én sem vagyok cigány és nem is a segélyekért szülöm őket hanem mert ők az életem.
2011. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Nem az volt a célom, hogy magamat "sztároljam", csak keresem a sorstársaimat.

Hogy milyen az élet 4 (lassan 5) kicsivel? Hát, bevallom, sokszor nem könnyű, de annyi örömöt okoznak, hogy nagyon megéri!!! Anyagilag viszonylag jó helyzetben vagyunk, bár van hitelünk a házon, de kibírható, tudnak egészségesen enni a gyerekek, évente 2-3 pihenés is összejön, de pl. én is többnyire turiból öltöztetem őket, mert így viszonylag olcsón megúszom, mégis jó cuccokban járnak. Hála Istennek, van segítségem is, napi pár órában, ami különösen akkor nagyon jó, mikor pl. betegek, és mind itthon vannak... Nagyon szeretem a gyerekeimet, de természetesen én is ki tudok néha készülni tőlük (pl. tegnap, mikor a picit próbáltam megnyugtatni, mert középfül gyulladása van, és nagyon nyugtalan volt, és eközben a másik 3 egymás haját tépte... az ilyenektől én is elvesztem a türelmemet... főleg ha épp én is rosszul vagyok a terhesség miatt...).

Amúgy mi 6-ot tervez(t)ünk, csak úgy volt, hogy a 4. után lesz 3-4 év szünet, és aztán folytatás, de az ötödik úgy gondolta, már itt az idő. Ő védekezés és szoptatás mellett fogant, és bár jóval korábban jött, mint terveztük, természetesen nagyon örülünk neki is!

Én mindenkit csak bátorítani tudok, aki vacilál, szerintem a gyerekvállalást nem lehet megbánni! Sok sikert mindenkinek!

2011. márc. 29. 13:44
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nagyon sajnálom, hogy több babát is elveszítettél! És nagyra becsüllek, hogy ennek ellenére sem adod fel! Sok örömöt a negyedik babához (is)!

És a többieknek is minden jót a gyerekekhez!

2011. márc. 29. 19:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem akarok vájkálni, tényleg távol álljon tőlem, de annyira kíváncsi vagyok, hogy milyen keresetetek van. Úgyse tudom ki vagy, szóval...csak egyszerűen én a 3-dikon vacilálok, és nem merek anyagiak miatt. Mennyi kell havonta ahhoz, hogy 5 baba legyen? annyira szeretnék én is sok gyereket, imádom őket. Sokat segítenél a válaszoddal.
2011. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!