Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első babáját és a...

Aki az első babáját és a másodikat (vagy többediket) is császárral szülte mindegyik után küszködött fejfájással a spinális érzéstelenítés miatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
nem egyiknél sem, az elsőnél nem volt semmi ilyen, a másodiknál a szobatársam mondta, hogy neki volt olyan fejfájása, hogy a fejét nem tudta megemelni, vénásan kapta a fájdalomcsillapítót, de semmit nem használt. Hozatott jó erős, otthon főzőtt fekete kávét és az azonnal kiállította, úgyhogy én is hozattam be és megittam és valóban elmúlt a kezdődő fejfájásom.
2011. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a fejem utána.
2011. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem sem volt fejfájásom. Mondjuk én figyeltem h ne emeljem a fejem aznap.
2011. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fájt a fejem,de én is nagyon figyeltem,hogy ne emeljem meg a fejem!
2011. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az elottem valaszolok is irtak,az a lenyeg,hogy ne emeld fel a fejed utana,kb.10 oran at.Ezt en sem tudtam,de egy eletre megjegyeztem,amikor az apolono ramkialtott,hogy miert ultem fel?talan azt akarom,hogy egesz nap fajjon a fejem?En ejjel 0:20-kor kaptam spinalis erzestelenitot a hatgerincembe,es reggel 9-kor behoztak a pici fiamat.Akkor foghattam meg eloszor :),hat hogy ne emelkedtem volna fel,de szerencsere a borzaszto fejfajas elkerult :D
2011. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én epidurális érzéstelenítést kaptam, és emelgettem a fejemet mert nem tudtam hogy nem szabad, de ennek ellenére egyáltalán nem fájt a fejem
2011. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is emeltem a fejem, már kifelé toltak a műtőből és megmutatták a fiam, megnéztem magamnak, többször felemeltem a fejem, nem fájt egyáltalán a fejem, másnap sem, aznap éjjel sem.
2011. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nekem az első babám császárral született és utána 1 hétig iszonyatosan fájt a fejem és bár tény, hogy emelgettem a fejem, attól féltem, hogy ez szervezetfüggő és akármit csinálok a következő császár után is ugyanolyan szörnyű lesz. (Májusban születnek az ikreim, sajna tuti császárral.) De akkor talán meg tudom előzni, ha nyugiban maradok. :-)
2011. febr. 13. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt a fejem, pedig nem emlékszem, hogy nagyon emelgettem volna. Mondjuk engem 6 óra után fel is állítottak. Még nem volt második császárom, így nem tudok válaszolni, de azt tudom, hogy annyira fájt a fejem császár után napokig, mint még soha életemben.

Jó lenne, ha ezt elkerülhetném következőre (bár a császárt is szeretném elkerülni), mert nekem a fejfájás esküszöm sokkal rosszabb volt, mint a vágás...

Igyál sokat majd műtét után és azért ne emelgesd a fejed!

2011. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!