Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » EDÁval szültél? Milyen volt?...

EDÁval szültél? Milyen volt? Az első kisfiamat érzéstelenítés nélkül szültem. Nem kértem, nem akartam.8 órát vajúdtam. És persze EDA ellenes voltam. De. Végül is, fontolgatom, hogy lehet hogy kérni fogom. Tapasztalatok? 30 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia ezt a kérdést én írtam ki nemrég.Ezeket a válaszokat kaptam:):

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2009. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi. Elolvastam mindet. Ez segít is a döntésben. :)

Nem kell az EDA. Fölöslegesnek tartom. Csak ugye annyian kérik, és nem tudtam elképzelni hogy miért olyan jó, és kiderül hogy mégsem jó. És még fölösleges is.

2009. dec. 31. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Én EDA nélkül meghaltam volna.
2009. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 15 óra szenvedés után mondtam hogy adjanak valamit, mert meghalok!Ekkor azt válaszolta a szülésznő hogy:

"Ez nem az a kórház"!!

Igen ez a bajai kórház ahol még EDA sincs!

2009. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első voltam.Én is sokat vajúdtam és szóltam hogy adjanak valamit,de közölték mosolyogva hogy nem lehet,ki fogom bírni....pfffff

szekszárd

2009. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!