Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babájukat váró kismamá...

Második babájukat váró kismamák! Lett valami problémátok abból, hogy az első gyerkőcöt sokat emelgettétek, kevesebbet tudtatok pihenni?

Figyelt kérdés
Én 18 hetes vagyok, a fiam 22hónapos lesz. Sokat játszóterezünk, hintába be-ki emelgetem, mászókára fel stb., remélem nem lesz gond belőle.
2011. júl. 22. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi...Nekem a gyerekek között 24 hónap van.

A lányomat lazán kellett emelgetnem,babusgatni míg a fiam a pocakban volt.

Ez természetes dolog.Ha nem vagy veszélyeztetett akkor semmi gond nem lesz.

2011. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én másfél éves ikrek mellett voltam terhes. A párom dolgozott, anyósom sem ülhetett itt mindig, úgyhogy sokszor voltam velük egyedül, és hát muszáj volt emelgetni őket. Nem lett semmi gond. :)
2011. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem megtiltotta a doki 8 hetes vagyok, es pecsetelgettem.

viszont en nem kicsit emelgettem, allandoan a nyakamban logott, ugy mentunk setalni, bevasarolni, stb

fajt is ugy 200 meter utan a pocakom

most rakosgatom kadbol ki, hintaba be, stb, ez nem gond, remelem, csak az allando cipeles problema


ellenpontkent nekem mindig ottvan, hogy anyukamnak 26 hetesen "ment el" (meg kellett szulnie :((" a babaja, mert megemelt egy 15 kilós varrógépet, és atvitte a masik szobaba


szóval en probalok ovatos lenni

de nyilvan nem megy, hogy sose emeljuk fel oket..

2011. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem lett problémám, de lehet, hogy akkor is lett volna, ha nem emelgetem a másfél évesemet. A baba szerencsére megmaradt, de nagyon kell vigyáznom. Azóta egyszer sem emeltem, nagyon segitőkész szerencsére. Segitségem amúgy nincs. Valahogy csak kihúzunk igy még 5 hónapot :(
2011. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó pillanatig emeltem a "nagyot", aki kb 10 kiló volt. Semmi gondom nem volt. Mind két terhességem problémamentes volt.
2011. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20 hónap van a két gyerekem között, és semmi segítségem, így végig emelgettem a nagyfiamat, játszótérre jártunk. Még az utólsó héten is másztam fel a nagy favárba a fiam után (mert akkor még lemászni nem tudott róla), semmi baja nem lett egyikünknek sem.
2011. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én kislányom 2,5 éves, én is egész nap talpalok mellette, emelgetem, sokszor véletlenül neki megy a hasamnak, de semmi panaszom nincsen. Szerencsére jól viselem, estére nagyon nagyon elfáradok. Aki ezt az egészet megsínyli az a kis pocaklakóm, mert nem nagyon tudok vele foglalkozni. Az első terhességnél állandóan a kislányom körül forgott minden, de erre most nincs idő. 32+4 hkm
2011. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Remélem nekem sem lesz bajom. Sajnos segítségem nekem sincs, az egész napot egyedül csinálom végig. Szerencsére a kisfiam egy angyal.:)

Mostanában azért fájogat a hasam, de nem biztos, hogy az emelgetéstől.

2011. júl. 22. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:

4 évesem és 2 évesem van, plusz 38 hetes pocakom.

Anno a fiamat emelgettem mindig mikor a lányommal terhes voltam, semmi se történt, csak annyi hogy 37 héttől 2100ra nyitva voltam, de ettől se szültem meg hamarabb...

Most emelgetem a lányomat (aki nagyobb súlyú jóval mint a tesója volt ennyi idősen) mert nagyon anyás stb. és semmi jele hogy előbb szülnék vagy görcsölnék vagy akármi...

nekem sincs segítségem, de szerencsére semmi baj sincs így se.

2011. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy 5 és egy 1,5 éves. 24.héten begörcsölt az oldalam nagyon, és a kórházban kötöttem ki. A doki végül azt hozta ki, hogy túlterheltem magam, és meghúzhattam a hasam az emelgetéseknél. Szerencsére azóta nem volt gond. De próbálom magam kímélni, bár nehezen jön össze, mert egyáltalán nincs segítségem.
2011. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!