Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg, hogy 3-as...

Ma tudtam meg, hogy 3-as ikreim lesznek. Mondjatok valamit, mert nem térek magamhoz.! (? )

Figyelt kérdés
12 hetes kismama
2011. márc. 7. 23:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Hát nagy gratula! :-)

Tavaly elkezdtem vérezni, mentem a dokihoz és hosszasan uh-ozott. Egyszer csak mondja hogy tudja azt nézem, hogy nem-e ketten vannak. Hát majdnem lefordultam a vizsgálóról, mert már 2 van otthon és igaz hogy tervezett volt a 3. baba is, de majdnem meghátráltam azon a bizonyos estén. Aztán hogy ketten e voltak azt már csak a jó Isten tudja, valószinű igen, csak elment a vérzéssel a másik, ő viszont már itt van velem és gyönyörű.

Én is szivesen olvaslak majd itt! :-)

2011. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
gratulálok én is nektek!! én is irigyellek bár egy gyerekkel is nagyon nehéz,de én is mindig vágytam ikrekre.eddig még nem jött be sajnos. nálunk a papám volt ikrek és az apukámnak az unoka tesójai. csak akkor van több esély ikrekre,ha az anyai ágon van???
2011. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Hát..én úgy tudom, hogy anyai ágon, és minden 2. generációnál nagyobb az esély. Persze ezt csak olvastam, meg hallottam valahol. Nem tudom, hogy mekkora a valóságalapja. Nekem úgy néz ki bejött. A nővéremnek 3 gyereke van, és egyikük sem iker. :)
2011. márc. 8. 15:52
 34/42 anonim ***** válasza:
Nagy gratula, kitartást és minden jót nektek!!!
2011. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
mi újság kérdező,minden rendben a babókkal? néha írj,hogy tudjuk mi van veletek!
2011. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm az érdeklődést..! Igen, minden rendben van :) Hála Istennek!

Sajnos nagyon ritkán jutok internetközelbe, mert a szakdolgozatomat készítem.. Illetve éppen költözködünk és rengeteg a tennivaló. Azt sem tudom hol áll a fejem :)

Még néha most sem igazán hiszem el, hogy 3 bébim lesz :) Egyszerre ráadásul. :) Szóval, minden rendben, a babák jó ütemben fejlődnek. :) Remélem ez mindvégig így marad!!!

2011. ápr. 7. 13:04
 37/42 anonim ***** válasza:
És tudod már a nemüket? Név ötletek? Minden infót várunk :D
2011. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Hát, még csak azt tudjuk, hogy van két kistökös :) A hamradik angyalka nagyon takargatja magát.. :) Talán a következő UH-n megtudjuk. Egyébként, a doki azt mondta, h az egybetéjú babók biztos fiúk, viszont azzal legyünk tisztában, h érhetnek meglepetések.. :) Nevek vannak, amik tetszenek, de úgy komolyabban még nem gondolkoztuk el rajta. :)
2011. ápr. 7. 18:07
 39/42 A kérdező kommentje:
*egypetéjű
2011. ápr. 7. 18:07
 40/42 anonim ***** válasza:
szia, hogy vagytok,minden renben a babákkal? mikorra vagy kiírva? ha van időd tölts fel képet a pocidról,már biztos jó nagy :) vigyázz magatokra
2011. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!