Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg, hogy 3-as...

Ma tudtam meg, hogy 3-as ikreim lesznek. Mondjatok valamit, mert nem térek magamhoz.! (? )

Figyelt kérdés
12 hetes kismama
2011. márc. 7. 23:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!


De majd készülj fel a szörnyülködésekre: Jézusom, eggyel is nehéz, hát még hárommal, mindet akartátok?, hát nem irigyellek, stb...

Barátnőm a "hát nem irigyellek"-re mindig azt válaszolta? hogy pedig nagyon is irigyelhetnél! :)))

De tényleg olyan figyelmetlenek az emberek, hogy akaratlanul is megbántanak ezekkel az ostoba dumákkal. Egy idő után tényleg idegesítő, és ahogy egyre jobban dolgoznak majd a hormonok, kiborító is lesz. Vértezd fel magad!!!

2011. márc. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Gratulálok,és egy kicsit irigy is vagyok,én is szerettem volna ikreket,de én meg is elégedtem volna a kettővel!:)Én is szívesen olvasnám hogy mi minden történik veletek!:)
2011. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Huhh, gratulálok! És sok egészséget, és boldogságot:)

Én is szívesen nyomon követném hogy mi a namük, hanyadik hétre születnek....stb

2011. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Hűűű, ez de izgi már!(Mondom ezt úgy, hogy a 37. hetet taposva nagyon várom a szülést.Kicsit elegem van már ebből az állapotból)Kívánok neked sok boldogságot, egészséget és igen, erőt-de az lesz a soraidból kitűnik.
2011. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok nektek!

Ami tuti biztos, hogy nektek 3x annyi örömötök lesz :-)

Sok-sok kitartást kívánok a későbbiekhez!

Én is szívesen fogadnám, ha néha néha elújságolnád mi újság van veletek.

Szép napot!

2011. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
11%
Szia! Nekem az 5 hetes uh-n 3 petezsák látszódott, de a 6. hetesen már csak ketten voltak, nagyon megkönnyebbültem. Én nem vállaltam volna be hármat, főleg, hogy a harmadik rossz helyen is volt. Elvileg a 13. héten kellene legközelebb mennem uh-ra, de menni fogok a 9. héten is, mert pont ettől félek, hogy mi van, ha mégse ketten vannak.
2011. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Gratulálok! És - annak ellenére, hogy egyedi és biztos nem egyszerű a helyzeted - kicsit irígyellek is! Én már az 5. babámat várom, de egyenként jöttek, pedig szívesen szültem volna/szülnék ikreket, és lenne is rá esélyem (nálunk is az anyai nagymamámnak lettek volna ikrei, de ott mindkettő halva született). Egyszerre 3 az külön kihívás, a terhesség meg az első 1-2 év lehet, hogy nehezebb lesz, de aztán szuper lesz, nagyon jól ellesznek együtt! Kitartás, nagyon szurkolok és mégegyszer gratulálok!

7 hetes kismama

2011. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nagyon gratulálok nektek! :))))) Biztos nem lesz könnyű, sem a terhesség, sem utána, de amikor rád néznek az ártatlan kis szemeikkel, minden fáradság elmúlik! Én is szívesen olvasék rólatok, ha ide írnál majd! :)
2011. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

az szép, én is pánikolnék, de biztos nagyon boldog is lennék egyszerre. gratulálok! fogd fel úgy, hogy ez egy feladat, amit az élet, vagy Isten szab ki rátok.

és egy, vagy kétpetéjűek?

2011. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Mindig is szerettem volna ikreket. Hatalmas gratula Nektek!
2011. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!