Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg, hogy 3-as...

Ma tudtam meg, hogy 3-as ikreim lesznek. Mondjatok valamit, mert nem térek magamhoz.! (? )

Figyelt kérdés
12 hetes kismama
2011. márc. 7. 23:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Szivből gratulálok én is nektek!Biztos hatalmas öröm,egyszerre három babát várni.

Nekem 3 gyerekem van,de egyesével jöttek,irigyelek is egy kicsit.

Nagyon vigyázz magatokra,és irj,hogy mi van veletek a késöbbiekben is.

2011. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Nahát tripla öröm szívből gratulálok és sok boldogságot nektek.
2011. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Szia! Első látásra kicsit ledöbbentem, hogy 3-as ikrek! Nagyon gratulálok, jó egészséget, boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok! Na meg persze én is szívesen olvasnám, hogy mi történik veletek, hogy haladtok. :) 27+5 Hkm
2011. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
:)) Első látásra 'kicsit' én is ledöbbentem.. :)))) Megpróbálok minél sűrűbben írni, hogy hogyan zajlanak a dolgok odabent és idekint :))
2011. márc. 8. 12:36
 25/42 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok jó tanácsot!!! :)
2011. márc. 8. 12:37
 26/42 A kérdező kommentje:
Akarom mondani kívánságot :)))) Egyébként, a férjem szülei egy hete venni szerettek volna egy ikerbabakocsit. Szerencsére sikerült lebeszélnem őket róla. Azt mondtam nekik, hogy ilyenkor még sokszor nem szokott biztos lenni az ikerterhesség, mert előfordul, hogy a 2-ből az egyik petezsák elhal. (persze, reménykedtem benne, hogy mindkét baba szépen fog fejlődni) És lám... 3-an vannak... :))
2011. márc. 8. 12:41
 27/42 anonim ***** válasza:
3x gratula! Én is iker vagyok("csak" kettes)és szerettem volna ha nekem is ikreim lettek volna......de nem lettek.Két csodás kisfiam van.Ne félj,klasszul boldogulni fogsz velük(jó szervező készség kell és hatalmas adag humorérzék)Neked/nektek ez lesz a "természetes", a félelem érzet pedig mindenkinél megvan 1 babával,2 babával is,hogy "jajistenemhogyfogokboldogulni"normális dolog.A babáid pedig nagyon jól járnak,mert az iker testvéri köteléknél nincs nagyobb biztonság,szeretet,különlegesség,hidd el emiatt kétszeres előnnyel indulnak el az életben,bármilyen élethelyzetben(ovi,suli stb)számíthatnak egymásra.Arra is fel kell készülnöd a pocakos hónapok alatt ,hogy babáid sokkal jobban a csodálat tárgyai lesznek,különlegesebbek,mindenki jól megnézi őket stb de ezt egy idő után élvezni fogják ők maguk is,és ahogy nagyobbak a saját hasznukra fordítják(na ez tapasztalat)!Kivánok neked/nektek nagyon jó egészséget,kitartást és próbáld meg élvezni hogy különleges lettél! :) egy két és fél éves,és egy négy hónapos kisfiúk,iker anyukája
2011. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Végig olvastam a 3 oldal kommentet, de még mindig hüledezek... :D 3 csak úgy spontán??? anyám!!!!!!!! Nem semmi. És azt lehet tudni, hogy hány petéjűek? Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de 3-nál is lehet mind egyforma, meg különböző!

Nálunk egy jön, a második, és ezt is nehéz lesz anyagilag ellátni, de mégis reménykedtünk, hátha egyszer azt mondják, hogy jééé, itt van még egy.

Az egyik UH-n volt, hogy előttem egy ikres kismama volt, és ahogy bekapcsolta a gépet, a két baba jött ki, kb egy idősek is voltunk. Na pár pillanat alatt lefehéredtem. :) Pedig örültem volna, csak ez akkor is sokkoló elsőre. :)


de nagyon szupi, én gratulálok nagyon! Engem is érdekelne nagyon, hogyan lesz a továbbiakban!


Egyet tarts szem előtt: Amellett, hogy iszonyú sok boldogságot kapsz majd, nem lesz könnyű. Szerintem eggyel sem könnyű, ha nem jó alvó például. De ha bármi segítséget felajánl valaki, fogadd el, és ne szégyenkezz, ha segítségre van szükséged, kérd!!!

2011. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
A nemüket még nem tudom, de amikor azt mondták, hogy 2 baba van odabent, akkor 1 petéjűek. Most annyit mondtak, hogy 2 petesejt termékenyült meg, és az egyikből 2 baba lett. :)
2011. márc. 8. 13:46
 30/42 anonim ***** válasza:

Hát sokan gratuláltak már,én sem tudok mást írni: nagy gratula!!!de muszáj hozzászólnom,nekem igaz,hogy "csak" kettes,de 2 hete születtek meg az ikreim! Én is sokszor voltam a figyelem központjában,főleg az utolsó hónapokban a hatalmas pocakom miatt,de azt hiszem neked ebből még több fog jutni:)

Én amikor megtudtam,hogy ikreim lesznek,nagyon megijedtem,még sírtam is vagy 3 órán keresztül,aztán a 3. nap után már el sem tudtam volna képzelni,hogy máshogy legyen! Pánikolós hullámvölgyeim a 12. hétig folyamatosan voltak,aztán a 20. hétig elcsendesedtek:) Akkor éreztem meg az első komoly rúgásokat:) De egy jó tanács: legyen egy dokid akiben nagyon bízol,zárj ki lehetőség szerint minden rossz gondolatot,(amit sajnos az ikres könyvek és cikkek csak táplálni tudnak az emberben), és nagy szerencse,ha a párod mindenben melletted áll és támogat. Nekem ez a 3 segített és minden úgy alakult ahogy én akartam! Sok erőt és pihenj sokat! Hidd el,muszáj!

2011. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!