Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok márciusra kiírt...

Hogy vagytok márciusra kiírt kismamák? Mindent beszereztetek már? Aludni tudtok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én még annyit kérdeznék, hogy mekkora a pocitok, mennyit híztatok eddig kb? És a bébitek hogy érzi magát, sokat mozog? Az enyém már kirúgja az oldalamat néha :) érzem a kis könyökét meg térdét ahogy forgatja bennem.
2011. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Március 15-re várnánk. (őszintén?... kicsit előbbre...) A 10 éves kisfiam is két héttel előbb érkezett.

Én azt gondolom, hogy mindent beszereztünk (legfőképp emlékezetből) rutinosan :-), a babakocsin kívül minden megvan. Gondolom én..., ugyanis mindig ezen agyalok én is, hogy mi kell még. Amit az orvos ír föl (lázcsill. kúp, köldökre hintőpor stb.) majd az utolsó pillanatban. A kórházi csomagokat most pakolom. Napokban voltunk szülőszoba látogatáson, minden információval elláttak. 10 évvel ezelőttihez képest megrémültem, ugyanis rám bíznak minden döntést, pózt, gátvédelem igen-nem stb.

Akkor mindent mondtak, hogy mit csinálnak, mit csináljak én, s valahol ez biztonságérzetet adott.

Most egy kicsit néha félek. Nem kórosan, de azt hiszem igencsak szeretnék túl lenni rajta.

Kevés a vasam, a magnéziumom, ezeket elég rendesen szedem. Feszül sokat a hasam, a bokám napokban el kezdett dagadni. Két részletben alszom, de a wc papír még mindig miattam fogy a legjobban, éjszaka nehezen alszom vissza. Egy oldalon tudok normálisan aludni.

Nagyon számolom vissza a napokat és izgulok, hogy minden rendben legyen.

2011. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
De furcsa ezeket olvasni nekem én tavaly március 15 szültem ienkor olyan nosztalgia fok el :) Amikor szültem 16 még havazott és mikkor haza jöttünk már csak egy pulcsi volt rajtam és már ennek 10 hónapja :) Jó baba várást nektek :)
2011. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
én is majdnem márciusi vagyok, április elsejére esedékes a béb, de azt mondják hogy első fiúbabák szeretnek hamarabb érkezni:) és sajna ugyanúgy mint a másik 28 hetes kismama, én is cukros lettem úgyhogy hízás már nem hiszem hogy sok lesz ilyen kemény diéta mellett:) mi még most fogunk másik lakásba költözni, úgyhogy még csak babakocsija meg néhány ruhácskája van. ja és én Bajcsys leszek:)
2011. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Március 18-ra vagyunk kiírva, fiú. Kiságy, babakocsi, textilpelus, és a kis ruhácskák egy része van meg. A hasam keményedik, vasat és magnéziumot kell szednem (3200). Alvás max. 4 óra, szintén hülyeségeket álmodom, jár az agyam mi kell,stb. Este ég a gyomrom, 15 kg-t híztam, nem bírom a meleget (22- fok). A papírok kitöltve csak az Ő adatai hiányoznak.
2011. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Azt megkérdezhetem, hogy a sotén a különszobáért mennyit kell fizetni? úgy hallottam, hogy 5000/éjszaka.

Eddig 4 kg jött fel, de december végén voltam mérni, lehet lett azóta több is.

Jó lenne néha végigaludni az éjszakákat:(

2011. jan. 11. 12:52
 27/29 anonim válasza:

Sziasztok,én is március végi vagyok,31.ére vagyok kiírva.Kicsit bizakodok, hogy egy-két héttel hamarabb érkezik,bár tudom hogy neki bent a legjobb,de elég nehezen viselem most a terhességet.

Egy éjszakát sem bírok végig aludni normálisan, ha meg sikerülne akkor a lányom (8éves) kucorodik át hozzánk, onnan meg nem tudok legalább egy órán keresztül visszaaludni,ja és rengeteget járok pisilni is.De már közel van március:))

Mi csak babakocsit vettünk,meg egy bölcsőt.A bölcsőről sok jót hallottam, és használtan elég jó áron be tudtuk szerezni.A ruhákat kaptuk innen-onnan,mert most fiú bébink lesz és hiába raktam el kis ruhákat a lányomról,mindegyiken van kisvirág,vagy pillangó,vagy a színe nem annyira fiús....szóval teljes ruhatár kell.

Még apróságokat kell beszereznem,de az nem olyan sok.

Én eddig 10,5 kg-ot híztam,de 51 kg-val kezdtem.

2011. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia!


10ezer/ éjszaka volt két éve, húzós.

Én eddig 7 kg-t híztam, pont mint elsőre, akkor 10-11 kg volt a vége.

2011. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Húha, én már legalább 11-et híztam, de előtte nem volt rajtam egy deka se, meg magas is vagyok, azt mondják nem látszik... én azért látom ;) nem baj, majd lemegy ha marad...
2011. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!