Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok márciusra kiírt...

Hogy vagytok márciusra kiírt kismamák? Mindent beszereztetek már? Aludni tudtok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

szia!


De jó! :) Aludni én sem tudok, én is a citromfű teával próbálkozom, de 6kor felébredek.

Az első babádat is itt szülted?

Neked ki a dokid? Nekem a Kisfalvy István.

2011. jan. 8. 22:50
 12/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok, márc.26-ra vagyok kiírva. Vettem eddig: pelus, játszócumi, sudocream, popsitörlők, lázmérő, vízhőmérő melltartóbetét, kórházba papírwcülőke, betét. Vettem pár kisruhát, de karácsonyra is kaptam, plusz a rokonság meglepett egy konténer öröklött babaruhával, minden méretben. Van overall és bundazsák is, szerintem készüljetek úgy, hogy fog kelleni márciusban a kórházból hazafelé, biztos ad kölcsön valaki!

A babakocsit, ágyat, légzésfigyelőt, stb. február elején fogjuk megvenni. A kölcsön ruhákat már kimostam egy körben, február végén újra mosom babamosószerrel és vasalok mindent. Addig pihi van.

Nekem nem keményedik a hasam, tudok aludni, viszont rettentő hülyeségeket és rosszakat álmodom, és már ősz óta minden éjjel felébredek és megyek pisilni, hiába megyek el lefekvés előtt vagy 3x, az éjszakai program nem marad el. Ja, és elkezdett fájni a torkom.... :(

2011. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Te is hülyeségeket álmodsz?

Eszméletlen miket tudok összeálmodni, sokszor el sem hiszem :)

Pedig régen szinte alig álmodtam, remélem majd elmúlik.

2011. jan. 10. 11:54
 14/29 anonim ***** válasza:

Szia!

A sotés vagyok. Igen itt szültem, Melczer Zsolt az orvosom. Szép emlék maradt a szülés, utána a kórházi lét már kevésbé :)

2011. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Március 9 és én is összeálmodok mindent már hetek óra. És nem alszom éjszakánként két óránál többet napok óta.

Néha picit izgulok, mi lesz ha már itt lesz a baba.

A héten elkezdjük vásárolgatni a szükséges baba dolgokat, hogy februárra már ne maradjon sok tenni való.

:)

2011. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

A Sotés kismamától kérdezném, hogy a babának miket kell bevinni a kórházba? Mindenki mást mond.

Gond volt a kórházban, sok embertől hallom, hogy nem egy leányálom.

2011. jan. 10. 12:18
 17/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Sotés vagyok. Kapott ruhát és köldökápoláshoz cuccot. Mást mindent vinni kell. Pelus, popsitörlő, popsikrém, nekem jól jött néhány textilpelus, pelenkázóalátét, esetleg cumi, vékony kissapka. Ja és hazavivős ruha :) Más most nem jut eszembe, még nekem is át kell gondolni hogy is volt.:)

2011. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kórházban igazából nem volt gond, de nem is nézett ránk a kutya sem. Karácsony volt, a dokim szülés után másnap rámnézett és időnként felhívott, hogy minden oké-e, meg a szülésznő is benézett kétszer, de rajtuk kívül senki. 9 napot voltunk benn egy fertőzés miatt, ha nem kérdezek, akkor semmit nem tudok sem arról, hogy miért és meddig kap a fiam antibiotikumot, sem arról, hogy pl hogyan kell ellátni egy babát. Velem semmi gond nem volt, nem tudom ha lett volna, akkor azt ki vette volna észre, vagy hogyan viszonyultak volna hozzá. (Különszobás voltam, nővért csak akkor láttam, ha kimentem hozzájuk.) Így rám sem néztek, de nem is hiányzott. (Az is lehet, hogy ez a karácsony miatt volt így) A tisztaság az olyan, amilyen és túl értékes dolgot sem szabad bevinni. Sógornőmnek pl ellopták a táskáját. Mindezek ellenére tényleg nagyon szép emlék maradt a szülés és szívesen vállalom újra :)
2011. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
11:38-as vagyok, igen hülyeségeket is álmodom és rosszakat is, horrorfilm szerű borzalmakat, vérben úszó gyilkos szörnyszülött elől menekülök, bújkálok, szörnyű. Mindezt úgy, hogy itthon minden rendben, nyugalom és boldogság, várjuk a kis bébinket, esti mese szintű filmeket és romantikus esküvős filmeket nézek csak, még egy krimit se nézek meg, mert tudom, hogy megvisel, mégis ilyen butaságokat tudok álmodni. Utána mindig belegondolok, hogy remélem a pici nem érzi éjszaka hogy én "menekültem a gyilkos elől". :(
2011. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 TKI Ibolya ***** válasza:

Március 19-re vagyok kiírva.A hétvégén vettük meg a kiságyat,bár van már két gyermekem de a kis ágyat rég eladtuk.Ruhák viszont maradtak és kapok is sokat ilyenekre nem költök.Babakocsi is van.A dm-ben kell még bevásárolni,de majd csak februárban.

Aludni már hetek óta nem tudok, éjfélkor elalszom és óránként fent vagyok minden mozdulatomra.Néha keményedik a hasam de nem vészes.Jobban meg visel a légszomj ami időnként rám tör.Sokat pihenek.


30 hkm

2011. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!