Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra kiirt kismamik hogy...

Szucs oliver kérdése:

Márciusra kiirt kismamik hogy vagytok? Kinek van már meg a baba?

Figyelt kérdés
Én március 10re voltam kiirva és február 23-án megszületett a kislányom:)
2011. márc. 1. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!! :)

Nálunk március 31 a céldátum, úgyhogy van még időnk. Ma lesz az első ctg-m. Sokan mondták, hogy semmi extra, de azért én várom.

A baba szépen fejlődik, most már befordult, és néha fájdalmas, amiket csinál, de örülök, hogy aktív kis pasi. :)

A kórházi cumó kész, már csak a babának kell összeraknom a hazahozós ruhácskát. Mosás-vasalás kész, már csak a babakocsit kell megvennünk, hétvégén az is meglesz. Utána már tényleg csak egy dolog van, a várakozás. :)

2011. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 TKI Ibolya ***** válasza:

De jó neked! Gratulálok! Én március 19-re vagyok kiírva baba még sehol.Eddig nagyon jól bírtam de az el múlt napokban egyre fáradtabb vagyok és egyre több a jósló fájásom is.Harmadik babánkat várjuk!Minden jót nektek és sok boldogságot és egészséget !


37+4 hkm

2011. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
márc. 23-ra vagyok kiírva. még semmi jele, hogy jönni akarna, se sose lehet tudni. minden kész, várunk. én is most megyek először ctg-re. jól vagyok, de a hangulatomra rányomja a bélyegét, hogy összevitáztunk a nagyszülőkkel... lehet, hogy ez nektek sem újdonság, úgy tűnik, a baba érkezésével bekattannak :(
2011. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
és persze gratulálok! biztos nagy most az öröm. hogy kezdődött, könnyű szülésed volt? Biztass egy kicsit minket!
2011. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Jajjj, de izgi!!! Én is Március 10-re vagyok kiírva!! :)

Gratulálok!!!!

Még egyben vagyunk, semmi előjel... A család Február 22-ét jósolt az unokára - nem jött be.

A doki a túlhordás eshetőségét emlegeti, mert teljesen zárt a méhszáj, így 15-én indítják. Kicsit parázok - első baba lesz.

Nektek is 1. gyermek? Felismerted, hogy mikor kell indulni? Hány óra alatt született meg? Van tejed? Milyen érzés, hogy átléptél egy új életszakaszba?


Üdv. Nektek! Jó babázást, és sok-sok egészséget kívánok!

2011. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én is a jóértelmű irigykedők táborát sokasítom.

Márc. 15-re vagyok kiírva és már 3 időpontot felvetettem, hogy mikor jöhetne. Az elsőn már túl vagyok (sajnos).

Nem tudom... egyre rosszabb, lelkileg, fizikálisan. Türelmetlenség és magambafordulás vegyül a nehéz pocak okozta kínokkal. Nagyon jó egészséget nektek!

2011. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

13:20


Ja! És igazán jól esik, hogy gondolsz ránk és visszanéztél hozzánk!

2011. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nálunk márc 22 a dátum. Olyan jó lenne már túllenni rajta! Valahogy azt érzem, hogy nincs kedvem szülni. Nagyon szeretném ha már itt lenne velünk a kislányunk, de ezt a szülés dolgot kihagynám...

Gratulálok nektek! Hogy szültél?

2011. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Bocsi hogy későn irok csak mentem a babához a kórházba.

Köszönöm mindenkinek!!!

22-én este kezdődött zuhanyzás után elkezdtem vérezni és menszesz szerű fájdalmat éreztem.

Bementünk a kórházba, este 10-től ctg, burokrepesztést csináltak és 5 perces fájásaim voltak.

igy telt az idő kb 2 óráig majd epiduláris érzéstelenitést kértem.

nagyon fáradt voltam 2 fájást még éreztem, utána annyira jól hatott hogy majdnem elaludtam.

Majd ez mikor kezdett kimenni belőlem, pisilnem kellett de akárhogy akartam nem ment.jött a szülésznő és mondta hogy már 3 ujjnyira nyitva vagyok és a baba feje nyomja a hólyagot és hogy akkor lassan lehet tolni.

kb 10-et 15-öt toltam és kint volt Lili baba, csak pont kb fél úton fel adtam hogy nem birom és akkor kellett gátmetszést csinálni.

maga az egész szülés nem volt több fél óránál,vajúdással mindennel együtt pedig 5 és fél óra lett.

azt mondták hogy ez nagyon szép eredmény első babás anyukától.:)

a varrás viszont utána durvább volt.

és az hogy aranyér és nuni napokig fáj mikor leülsz.

DE!MINDENT MEGÉR MIKOR LÁTOD A KISBABÁD!!!

és az egész csak egy szép emlékként marad benned, nem pedig az hogy mennyire fájt.

Kivánom hogy mindenkien legalább ennyire könnyű szülése legyen mint amilyen nekem volt!!!

És kitartás csajok!!!!

Mindenkinek jó egészséget!!!!!

2011. márc. 1. 16:53
 10/22 A kérdező kommentje:
még annyi hogy tejem az első két napban nem volt, de utánna úgy bedurrant a mellem hogy fájt nagyon.rendszeresen kell fejnem, mert a Lilihez csak egyszer megyek be akkor megszoptatom és kis pohárkákban mindig viszek magammal neki:)
2011. márc. 1. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!