Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra kiírt Kismamák hogy...

Márciusra kiírt Kismamák hogy vagytok? Mekkora a babátok? 27 hetes km

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 10:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

3 hónapja nem voltunk uh-on, így nem tudom mekkora a baba.

Sajnos elkezdett kinyílni és megrövidülni a méhnyakam, ezért feküdnöm kellene, de a 2 éves fiam mellett ez igen nehéz.

Hatalmas a hasam, 100 cm, 164 cm és 58kg-al kezdtem, most 70 kg vagyok.

Félek, nehogy nagyon korán jöjjön.

Te jól vagy?

2010. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

fizikailag jól érzem magam. egyre erősebben érzem a mocorgását és ez olyan jó :)

nem tudom mekkora, mert a 18. heti genetikain látták utoljára, a következő meg a 30. heti lesz csak. de már kíváncsi vagyok rá, esetleg arra is, hogy befordult-e már.

2010. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
kimaradt: 26 hetes vagyok
2010. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Köszi, nem panaszkodom. :)

A pocakom már igazi kismama pocak, a baba rengeteget mozog, aktív. Én sajnos gyorsabban fáradok mint eddig, többet kell megállnom vagy pihennem. Ilyenkor be is keményedik a hasam.

Lassan készülünk a babakelengye beszerzésre, listát írok, molyolok vele, megvárom mit kapunk karácsonyra. :)

A babát hónap elején láttuk uh-n, de csak megnéztük, szívhangot ellenőrzött a doki, méreteket nem vett. Majd jan. elején megyünk újra. A héten volt cukorterhelés, az eredményét jövő héten tudom meg.

25 hetes kismama


Hol szültök? Kisfiút vagy kislányt vártok?

2010. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én most voltam 5 napig kórházban a keményedések miatt, infúziót kaptam.De egyébként minden rendben van, zárt a méhszáj.Múlt héten voltunk 4D-s UH-on, akkor volt a babócánk 32 cm és 850 gramm.
2010. dec. 16. 10:30
 6/21 A kérdező kommentje:
De hogyhogy ilyen ritkán jártok UH-ra? Csak a kötelezőt csinálják meg? Nálunk havonta egy biztos van.
2010. dec. 16. 10:31
 7/21 A kérdező kommentje:
Marcaliban fogok szülni, és kislány van a pocakomban,de egy fiúéval is felér a rugdalózása :) Ami persze nem baj, mozogjon csak amennyit akar.
2010. dec. 16. 10:33
 8/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is kislány, 25+5 naposan volt 1085 g, ez pont egy hete volt.

Én is gyorsan fáradok, és esténként iszonyatosan fáj a derekam.

Babókám pedig olyanokat rugdos, hogy már sokszor kellemetlen érzés.

De imádom ezt az érzést is :)

2010. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a múlt héten voltunk 4D-n, akkor volt 970 gr. Én jól vagyok, és nem fáradok. Rám került 10 kg valahogyan :), és a hasam nekem is 100 cm. Úgy érzem kicsit el vagyunk csúszva a baba cuccok vásárlásával, de nyilván megoldjuk.

Szép napot!

28 hetes km.

2010. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is hatalmasakat rúg, orvos szerint ezért is rövidülhetett meg a méhnyak.

Ő a 2. babánk.

Elsővel voltunk többször 4D-n, most nem megyünk, mert feküdnöm kell és nagyon messze lenne megcsináltatni.

Nekem is állandóan keményedik a hasam, 3x2 Magnerotot szedek ettől a héttől.

Én már vettem a neten ruhácskákat, mert kimozdulni nem tudok. Tőlünk minden legalább félórás útra van-kertváros, kocsink nincs.

2010. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!