Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok márciusra kiírt...

Hogy vagytok márciusra kiírt kismamák? Mindent beszereztetek már? Aludni tudtok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Én március 11-re vagyok kiírva.Az alvási problémáim néhány napja kezdődtek :-(

És már elég kemény a pocakom is.Egyébként jól vagyunk.

Szinte mindenünk megvan,néhány dolog ami hiányzik január vége felé lesz megvéve,aztán februárba tervezem a mosást,vasalást kiságy berakása,pelenkázóba pakolás.

Ilyesmik.Rengeteg holmi összegyűlt és kaptunk is pár dobozzal(főleg ruhaneműt,takarót,kifogót).

Te hogy állsz ezekkel a dolgokkal?

Mennyire vettetek meleg holmit a picire?Hogy vagytok a pocaklakóval?

2011. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Á, még jó pár dolog van, amit be kell szereznünk, nekem is és a baba részére is. :) Reménykedtem, hátha kapunk valami hasznos karácsonyi ajándékot a pici számára, de egy előkén és cumin kívül mást nem kaptunk (amiből már amúgy is volt), úgyhogy felesleges volt várnom. :)

Egyébként mi jól vagyunk, kedden voltunk dokinál, egyre inkább babaszerűbb a kisfiam, gyönyörű pofija van. (De minden anyukának a sajátja a legszebb, ez természetes.)

Terhességi cukrom lett, diabetológiára jövő héten kell mennem, ott eldöntik a további étkezési sorsomat. Keményedés még nagyon ritkán van.

Aludni eddig sem tudtam nagyon, kb. 11-3-ig alvás, aztán forgolódunk, 6-9-ig megint alvás.

28 hetes kismama.

2011. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Március 10-re vagyunk kiírva. Pont ugyanúgy állok (és olyan tervekkel), mint az első válaszoló! Nekem is sokat keményedik a hasam, de nem érzem nagy problémának, mivel a méhszáj teljesen zárt.

Alvási problémáim már 1 hónaposak, de nem azért, mert kényelmetlen feküdni, hanem pörög az agyam és nem vagyok álmos... Nagyon keveset alszom :(

30+6 hetes km

2011. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Én március 21-re vagyok kiírva.

Szerdán megyünk megvenni, ami még hátra van. Kiságyunk, babakocsink, kisruhák, ágynemű, babakádunk már van. A babaszobát február elején fogjuk teljesen berendezni, elvileg addigra már minden meglesz.

Aludni hetek óta nem tudok, már kezdem unni a plafon nézegetését. :) (főleg sötétben) Keményedik a poci is, de annyira nem vészes, inkább esténként húzódik, az kényelmetlenebb. A napokban el kezdett égni a gyomrom, de egyelőre nem olyan elviselhetetlen.

Mivel nálunk lehet gubanc, a 34. héttől várható a babó, úgyhogy addigra mindenképpen el kell készülnünk.

Ti nem izgultok, hogy valami kimarad? Állandóan azon agyalok, hogy vajon mit kell még beszerezni, vajon mire nem gondoltam még, pedig a 3 gyerekkel felszerelt nővérem segít a kelengye listában. :)

2011. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Márc 22-re vagyunk kiírva, eddig egy babakocsit kaptunk, másunk nincs. Még dolgozom, nincs is időm ezzel foglalkozni, meg valahogy nem tudtam még ráhangolódni.
2011. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Március.15.-re vagyok kiírva!! Eddig minden renbe leszámítva hogy magas vérnyomásra gyógyszert szedek!

Már nagyon sok minden meg van sőt apuka már a kiságyat meg a pelenkázot is összerakta! Az alvás már egyre nehezebb!

De kitartás már nincs sok hátra!

2011. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nekünk ágyunk, autósülésünk kádunk, és egy nagy csomag 56-os ruhánk van, most kezdtem el összeírni hogy mi az ami tényleg nem felesleges.

Mi márc 20-ra vagyunk kiírva. Ti hol fogtok szülni? Én a Sote II női klinikán.

A meleg holmikkal kissé bajban vagyok, mert ha valóban márc végéig bent marad akkor elég gyorsan jönni fog a jó idő, kissé tanácstalan vagyok. Ti vettetek meleg holmikat? És ha igen akkor mit és milyen méretűt?

29+5hetes

2011. jan. 7. 12:47
 8/29 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Én Nyíregyházán fogok szülni.A meleg holmival én is elég tanácstalan vagyok.Tavaly március 15-én még havazott :-(

És június 5-én még be kellett fűteni.Vettem neki néhány plüss kardigánt és egy bélelt kocsikabátot,ami nem téli és van egy overálunk is.Egy vastagabb nadrág pulcsival.És 2 pár kocsicipő,mert sajna nincs az overálnak talpa(kaptuk).

Kaptam hálózsákokat is.És van 3-4 db meleg kötött sapkánk.

Szerintem ezekre mindenképpen szükségünk lesz.

2011. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Az overál 62-es,a kocsikabát 62-es.A ruhácskáim többnyire 56-osak (kardigán,bady,rugi,kisnadrág)Remélem nem fogok mellé velük.Még van egy halom zoknink is(kaptuk őket).

Többnyire használt ruhák,így legalább nem fogom sajnálni annyira,ha néhány kicsi lesz.


Előző voltam.

2011. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Március 25-re vagyok kiírva, de a bátyó is egy héttel korábban született, lehet, hogy együtt leszünk bent :) Én is a sote II-n szülök.

Kisfiam két éves, most is kisfiút várunk. Ágyat már vettünk a nagyobbiknak, más nem nagyon kell, néhány olyan dolog, amit nem tud örökölni (cumi, pelusok), de ezekkel még ráérek.

Aludni hetek óta nem tudok. Tegnap kipróbáltam a citromfű teát, így az éjjeli 2-4-ig ébrenlét áttevődött hajnali kelésre. Kicsit jobb. Néha elkap a szívdobogás, de egyébként jól vagyunk.

2011. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!