Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra vagyok kiírva...

Márciusra vagyok kiírva (március 13) Akik ekkor várjátok, hogy vagytok? Készül a babaszoba?

Figyelt kérdés
Nekem hihetetlen, hogy kb 2 hónap múlva anya leszek, más is van így ezzel?
2010. jan. 7. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én márc.30ra vagyok kiírva,de lehet egy héttel előbb jön a kiscsaj.Nekem is hihetetlen és most kezdek tartani a szüléstől és jönnek a kérdések,hogy milyen lesz,hogy jobbstb.(eda v.anélkül)A szobát most kezdtük el tervezni,még nem vettünk meg semmit,de 36.hétre készen szeretnék lenni mindennel.
2010. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én febr. 28-ra vagyok kiírva és már nagyon-nagyon várom! a szoba már kész, a kórházi cuccok még nincsenek bepakolva. a szülés témával most kezdek átfogóbban foglalkozni, egyáltalán nem tartok tőle. várakozással tölt el a gondolat és reménykedem benne, hogy természetes úton, a párommal együtt szülhetek. teljesen jól vagyok, mindenki csodálkozik, hogy 6-7 hét és érkezik a baba :)
2010. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én március 16-ra vagyok kiírva.2.baba és ő is kisfiú lesz:)Hiába van már egy babám (15 hós),most is sokszor eszembe jut hogy milyen lesz még egy kisbaba.A gyerekszoba még nincs kész,gondolkodunk még,hogy-hogy legyen,hogy jó legyen:)De jan végén rendezkedünk az biztos:)És nálatok?
2010. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mi márc. 4-re vagyunk kiírva. A héten rendeztük be a szobáját már majdnem minden meg van, de még vannak hiányosságok, januárban szeretnék mindent elintézni, mert szerintem hamarabb meg lesz a kis drága. Nekem 2. baba már van egy 12 éves lányom és őt is hamarabb szültem az az 35 hétre.

32 hetes km.

2010. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk már kész van, apróságok hiányoznak. Hogy ne legyen anyagilag megterhelő szépen lassan a 12. héttől veszegettem dolgokat. Ez jó ötletnek bizonyult mert meg sem érezzük a plusz költséget és nyugodtak vagyunk. Nem mellesleg nagyon jó érzés bemennem a szobába. Néha csak úgy ott vagyok egy fél órát és nézegetem. Nagyon várom és félek is tőle milyen lesz ha itt lesz a bab. Vajon tudni fogom mit kell tennem amikor sír vagy félrenyel..stb. Neked már a 2.babád(amihez gratulálok), így talán könnyebb mert te már tudod milyen érzés anyának lenni. Különben a terhességem eddig problémamentes és nagyon kellemes. Remélem a szülés is szerencsés lesz! Kisfiút vársz vagy kislányt? Nekem kislányom lesz. Boldog babavárást nektek!
2010. jan. 8. 09:16
 6/8 A kérdező kommentje:
* ha itt lesz a baba, nem a bab :-)
2010. jan. 8. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:

szia! en marc. 14-re bagyok kiirva. eddig minden rendben, a 18-22. het kozott kemenyedett sokat a hasam, ezert nov. kozepetol mar nem dolgozok. mar megvan majdnem minden a kis szobacskaba(90% orokolt a sogornomtol)a ruhacskait mar a 13. hettol elkezdtem vasarolni, abban sem lesz hianya. mosnom kell, kivasalni, elrendezni a butorokat, bepakolni a korhazi borondomet es keszulni lelkileg! amugy kislany lesz!

boldog babavarast mindenkinek! es tenyleg hihetetlen ez az egesz...

ti mit csinaltok a babaval, beszelgettek, zenet hallgattok, tornaztok, stb...?!

2010. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kislány lesz Ő is!!! :)
2010. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!