Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus végére kiírt kismami...

Augusztus végére kiírt kismamik. Hogy vagytok? Mennyit híztatok már? Mindent beszereztetek már a babának?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Augusztus közepére vagyok kiírva. 5-6 kg-híztam. Ha sokat ülök dagad a lábam, de még nem vészes.

Babacucc gyűlik, de még jó pár dolgot meg kell venni.

És te hogy vagy? Kisfiú-kislány?

2010. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én augusztus 22-re vagyok kiírva.Én már híztam 14kg-t,de rám is fért :)

Egyébként jól elvagyok.Nekem kisfiam lesz.és neked?

2010. máj. 1. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Augusztus közepére várjuk a kisfiunkat. 5,5 kg-nál tartok, Ő a harmadik gyermekünk. Sok mindent nem szükséges vennünk, viszont a szobáját a jövő hónapban fogjuk megcsinálni. Estére fáradt vagyok, mert a "bratyó" 15 hónapos és igen izgága kispasi.

Boldogságos Babavárást Nektek!

2010. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeptember 12-re vagyok kiírva, de a lányom is előbb jött 11 nappal, most meg ikreket várok, úgyhogy azt hiszem aug vége lesz ebből a szülésből is. (Remélem nem előbb!)Jól vagyunk, kb akkora a hasam mint a lányommal 30 hetesen, (21 hetes vagyok), és eddig 4 kg-ot híztam. Egész nap van mi után szaladni, vagy inkább ki után: 18 hós lesz a lányom. :-)

Úgy tűnik fiúk lesznek, ruhákat kell még majd beszerezni párat, de azért örököltünk fiúsakat is, és az elejénre megvannak a cuccok. A kocsi is megvan, még ágyat kell vennünk.

Meg egy másik autót, mert a mostaniba nem fér be a 3 gyerekülés. :-(

Mindenkinek boldog babavárást!

2010. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!


mi az első babót várjuk, szept 5-re írták, de aztán aug 29 lett. de ha igy haladunk még lejöhet 5-6nap. sok mindent kapunk, így szinte csak a babakocsit kell megvenni, meg pár dolgot amiből mindenképp újat akarunk. plusz súly hála ég kevés jött rám. ez nem azt jelenti, hogy nem eszek, sőt ami jól esik jön minden! :) kb 4 kg híztam, de nem igazán látszik, viszont hatalmas a hasam. mindenki azt kérdezi már csak kb 2 hónap lehet hátra? ááá, mondtam is, hogy majdnem 4, és teljesen lehültek. remélem ti is ennyire élvezitek a terhességet. én egyszerűen imádom, szeretem ahogy nő a poci, és hogy ilyen izgága. bár most nagyon beteg voltam vele, mert a kicsi feje a kis medencében fekszik, és elnyomta a hugycsövet annyira, hogy alig jutott le a vizelet a veséből a hólyagba. kaptam antibiotikumot, mert görcsölt a jobb vesém. ezzel vigyázzatok, mert először nekem is azt mondták a baba miatt fáj a derekam, mert húzza, de közben a veséről fájt, és szép lassan egyre jobban, egyre feljebb. és persze a magán doki sem figyelt, hiába mondtam, hogy fájt. így váltottunk is. jó babavárást mindenkinek! 23 km

2010. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szió!


Mi aug 14-re vagyunk kiírva, eddig 6 kg-ot híztam, nagyon jól vagyok, de mióta (21hét) megmozdult, azóta meg a fellegekben járok. :-D

A pocakom,és a cickóm irtóra viszket, sokszor húzódnak az izmok a hasamban, és nem tudom már normálisan levágni a lábkörmöm:-D.


Mi semmit nem vettünk még, babonás vagyok :-), júniustól nem dolgozom, majd akkor, illetve nagyon sok mindent kölcsön is kapunk.

2010. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én aug.20-ra vagyok kiírva, de a doki szerint valószínű 1-2 héttel korábban is érkezhet, mert annyival nagyobb :)

Nem is bánnám csak annál korábban ne jöjjön :)

Amúgy nagyon jól vagyunk, imádom, hogy sokat mocorog és rugdos.

Már minden ruha és egyéb dolga megvan (kaptunk is és vettünk is)csak a bútorai hiányoznak, de 1-2 héten belül azt is szállítják és akkor teljesen megcsinálok mindent, hogy nyáron ne kelljen a nagy melegben.

Ti hol szültök? Én Bp-en a Sote-n.

2010. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!