Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusra kiírt Kismamák hogy...

Márciusra kiírt Kismamák hogy vagytok? Mekkora a babátok? 27 hetes km

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 10:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10:39-es vagyok. 1. voltam.
2010. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

nálunk a kötelezőket csinálják, igen, meg utána viszem a leleteimet és akkor is megnézi az orvos. de gondolom ez legtöbb helyen így van.

milyen az a keményedés? fáj? kérdezte a védőnő, hogy szokott-e lenni, de nem tudtam rá válaszolni. néha hüvelybe érzek nyilallást, de az gyorsan elmúlik és ritkán, kb heti egyszer van.

2010. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Márc.31.-re vagyok kiírva, második baba.Van egy 4 éves kislányom, most kisfiút várunk.Jól vagyok, nekem az eleje volt nagyon keserves, semmi nem volt jó, nagyon sokat idegeskedtem.A 18 héttől végre élvezhetem a terhességet, most remekül vagyok-tegnap voltam terheléses cukorvizsgálaton, jó lett az eredmény.Múlt héten voltunk uh-n, nagyon jó volt látni a kicsit, jan .3-án megyünk újra.Mindenkinek jó babavárást kívánok.

25km.

2010. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

10:46 nekem dettó ugyanez. riogattak az elején vérzéssel, aztán a tarkóredővel, majd az afp-vel. genetikára is küldtek, majd mindent rendben találtak.

de ezek annyira betettek, hogy már minden vizsgálat előtt izgulok. a cukor miatt is aggódtam, aztán tökéletes lett az eredmény. lassan megnyugszom, de az eleje, az nekünk is nehéz volt. szintén kisfiú.

2010. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

10:28-as vagyok.


Nálunk első baba, kisfiú. :) Szintén március 31-re kiírva.

2010. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi már 30 hetesek leszünk,Kisfiut várok,első Baba!Már másfél kg a Drágánk,és nagyon nagyon aktiv.Néha olyanokat rug,hogy kellemetlen érzés!A gerincem ill. a lapockám szokott fájni,egyépként még bicozok :-)Most megyünk kedden a 30 hetes uh ra kiváncsi vagyok mennyit nőtt 2 hét alatt!

Magándokihoz is járok,ott 4 hetente van uh,igy vagyok nyugodt!

Boldog Babavárást!

2010. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A keményedés nem fáj,de nagyon kellemetlen tud lenni.Olyan kemény lesz az ember hasa,mint a kő és látványosan megnagyobbodik.Ezek végül is méhösszehúzódások,erre kell a magnézium,és azért kell rá figyelni nehogy kinyíljon a méhszáj és koraszüléshez vezessen.Ha ilyet tapasztalsz,jelezd az orvosnak,de ha megvizsgál úgyis érezni fogja,hogy kemény e.Én is 3x2 magnéziumot szedek 5 nap magnézium infúzió után.
2010. dec. 16. 12:01
 18/21 anonim ***** válasza:
nekem első baba és kislány. Ma vagyok 25+4 hetes. A babacuccok már minden megvan, nem vagyok babonás és így vagyok nyugodt:-)Hízni szerintem csak most fogok még mert eddig csak az a 3 kg jött vissza, amit terhesség elején leadtam a rosszullétek miatt. Múlt hét óta keményedek, nem fáj csak ijesztő....szerdán megyek dokihoz vele, addig meg nyomatom a magnéziumot.mindenkinek jó babavárást:-)
2010. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
940g és 26 hetes. Március 21-re vagyunk kiírva. Első és kislány.
2010. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Március 20-ra vagyunk kiírva, első baba. Jó nagyokat rúg, talán most kezd kevésbé mocorogni, gondolom fogy a helye:)
2011. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!